قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۶۰۰ دانش‌آموز گرمساری از امکانات ارتباطی برخوردار نیستند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۶۰۰ دانش‌آموز گرمساری از امکانات ارتباطی برخوردار نیستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۶۰۰ دانش‌آموز گرمساری از امکانات ارتباطی برخوردار نیستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، امیر نجفی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای آموزش‌وپرورش گرمسار به میزبانی سالن جلسات آموزش‌وپرورش این شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر ۱۰۳ مدرسه با ۷۷۰ کلاس درس در گرمسار وجود دارد که ۱۵ هزار و ۸۴۳ دانش‌آموز در این مدارس تحصیل می‌کنند.

رئیس آموزش‌وپرورش گرمسار بابیان اینکه ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی لازم برای آموزش غیرحضوری دانش‌آموزان دغدغه اصلی این نهاد است، اعلام کرد: یک هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز در گرمسار شناسایی شدند که از امکانات لازم برای بهره‌گیری از ظرفیت آموزش مجازی برخوردار نیستند.

نجفی افزود: این دانش‌آموزان به‌واسطه سکونت در مناطق محروم و یا نیاز مالی از امکاناتی مانند تلفن همراه هوشمند و زیرساخت‌های اینترنتی برخوردار نیستند که برای رفع این مشکل نیازمند حمایت و مشارکت خیران آموزشی هستیم.

وی با تأکید بر اینکه تمام مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی از ۱۵ شهریورماه بازگشایی می‌شوند، خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت رنگی شهرستان در شیوع کرونا و اعلام ستاد مقابله با کرونا برنامه آموزشی در مدارس به‌صورت حضوری در وضعیت سفید، غیرحضوری در وضعیت قرمز، ترکیبی حضوری و غیرحضوری در وضعیت زرد و نارنجی خواهد بود.

رئیس آموزش‌وپرورش گرمسار با اشاره به کمبود نیروی معلم و فرهنگی در این شهرستان بیان کرد: ۷۶۰ دبیر و آموزگار در مدارس این شهرستان به دانش‌آموزان تدریس می‌کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۶۰۰ دانش‌آموز گرمساری از امکانات ارتباطی برخوردار نیستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.