قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۵ میلیارد تومان از مطالبات معوقه کارگران کنتورسازی پرداخت شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۵ میلیارد تومان از مطالبات معوقه کارگران کنتورسازی پرداخت شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۵ میلیارد تومان از مطالبات معوقه کارگران کنتورسازی پرداخت شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، هدایت الله جمالی پور در این باره گفت: با پیگیری صورت گرفته و مساعدت آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه ۱۵ میلیارد تومان از مطالبات معوقه کارگران شرکت کنتور سازی تأمین و جهت پرداخت به حساب سپرده دادگستری شهرستان البرز واریز شد.

جمالی پور با تشریح این خبر خوش، افزود: در حاشیه سفر دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان قزوین دو مشکل کارگری استان شامل معوقات کارگران شرکت کنتور سازی و مشکل کارگران اخراجی عوارضی‌های استان را با ایشان مطرح و درخواست کردیم ما را در تأمین اعتبار مطالبات معوقه کارگران کمک کنند.

استاندار قزوین تصریح کرد: هر چند در ابتدا اجابت این درخواست مشکل قلمداد شد اما وقتی گرفتاری و مشکلات خانوادگی این کارگران مطرح شد، معاون رئیس جمهوری متأثر شدند و قول بررسی و پیگیری دادند.

وی اضافه کرد: در مسیر حرکت برای افتتاح فاز دوم طرح هفت دره دهکده باراجین ناگهان با تجمع کارگران کنتور سازی مواجه شدیم که به خاطر معوقات حقوق خود در مسیر حرکت هر مسئولی که به استان می‌آید تحصن می‌کنند.

استاندار قزوین یادآور شد: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با دیدن تجمع کارگران در میان آنها حضور یافت و با احترام با آنها صحبت کرد و قول مساعد د اد برای رفع مشکلات آنها اقدام کند.

وی اضافه کرد: آقای نوبخت تعهد دادند مشکل کارگران را به صورت جدی پیگیری کرده و حل کنند و قرار شد بعد از جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با سه نفر از نمایندگان کارگران جلسه گذاشته و مشکلات را بررسی کنند.

جمالی پور گفت: در ادامه به صورت مفصل راجع به مشکلات کارگران کنتور سازی و عوارضی با ایشان صحبت شد و حجم معوقات این دو شرکت حدود ۱۵ میلیارد تومان مطالبات معوقه کنتور سازی و سه میلیارد تومان اعتبار لازم برای برگشت به کار کارگران عوارضی اعلام کردیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه معاون رئیس جمهوری پرداخت این مطالبات را متعهد شدند و امروز این کار عملیاتی شد و به وعده خود عمل کردند که خبر خوبی برای پایان مشکلات کارخانه کنتور سازی است.
 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۵ میلیارد تومان از مطالبات معوقه کارگران کنتورسازی پرداخت شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.