قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۵۵ هزار نفر در ۲۸ هزار گروه جهادی استان همدان فعالیت دارند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۵۵ هزار نفر در ۲۸ هزار گروه جهادی استان همدان فعالیت دارند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۵۵ هزار نفر در ۲۸ هزار گروه جهادی استان همدان فعالیت دارند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز و به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان؛ سردار مظاهر مجیدی با اشاره به اقدامات انجام شده توسط بسیج سازندگی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری حدود ۷۳ پروژه عمرانی در کنار دستگاه دولتی انجام شده است.

وی با بیان اینکه در هفته بسیج چهار پروژه احداث منزل برای محرومین افتتاح می‌شود، گفت: مرمت و بازسازی ۴۷ منزل مسکونی محرومین نیز از دیگر اقدامات انجام شده است.

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به افتتاح سالن‌های ورزشی و نماکاری و تعمیرات دو مسجد در هفته بسیج عنوان کرد: مرمت و بازسازی ۱۳ مدرسه، احداث دو پل روستایی، احیا و لایروبی دو چاه، احداث و بازسازی ۱۰ کیلومتر راه عشایری، احداث ۶۰۰ متر کانون پرورشی شهرستان قهاوند نیز از دیگر پروژه‌هایی است که در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

وی با بیان اینکه کمپ ترک اعتیاد ملایر در بهمن ماه افتتاح خواهد شد، گفت: جابجایی ۴۴ واحد روستای برفیان در تویسرکان و احداث دو پروژه پزشک قانونی در شهرستان اسدآباد و تویسرکان در دستور کار قرار دارد.

سردار مجیدی با اشاره به توزیع ۱۷۳ هزار بسته غذایی با اعتبار ۵ میلیارد تومان توسط سپاه و راه‌اندازی قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) عنوان کرد: ۶۹ هزار و ۵۰۰ بسته نیز به ارزش ۱۰ میلیارد تومان توسط ستاد فرمان امام (ره) تهیه و توزیع شد.

وی با بیان اینکه در کمیته سازندگی در شهرستان‌ها ۲۸ کارگاه تولید ماسک فعال و راه‌اندازی شد، عنوان کرد: توسط این کارگاه‌ها ۲ میلیون و ۵۰۰ ماسک تولید و واگذار شده است و در کنار کارگاه تولید ماسک، بسیجیان دستکش و مواد ضد عفونی نیز تولید کردند.

سردار مجیدی عنوان کرد: در راستای مقابله با کرونا تعداد ۱۵۵ هزار نفر در ۲۸ هزار گروه جهادی فعالیت داشته‌اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۵۵ هزار نفر در ۲۸ هزار گروه جهادی استان همدان فعالیت دارند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.