قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کشف بیش از ۲۰۰ کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزبانان خراسان رضوی کشف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزبانان خراسان رضوی کشف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سردار مجید شجاع گفت: در راستای جلوگیری از ورود مواد مخدر و برخورد قاطع با قاچاقچیان، مرزبانان هنگ تایباد طی ۲ عملیات جداگانه موفق به کشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی شدند.

فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با اشاره به اشرافیت اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان، بیان کرد: ۳ قاچاقچی مواد مخدر که قصد ورود مواد مخدر به داخل کشور را داشتند در یک عملیات منسجم توسط مرزبانان هنگ تایباد غافلگیر شده ضمن دستگیری آن‌ها، ۳۳ کیلو و ۱۰۰ گرم موادمخدر از نوع شیشه، کریستال و تریاک نیز کشف شد.

وی با اشاره به برخورد قاطع با قاچاقچیان اظهار کرد: مرزبانان هنگ تایباد در عملیاتی دیگر در نقطه صفر مرزی با قاچاقچیان مسلح درگیر که با رشادت مرزبانان قاچاقچیان به آنسوی مرز متواری و از محل ۱۱۷ کیلو ۴۹۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین، شیشه و تریاک کشف شد.

سردار شجاع در ادامه با قدردانی از تلاش مرزبانان استان گفت: برخورد با ورود مواد مخدر این بلای خانمان‌سوز خط قرمز مرزبانان این استان است بنابراین همواره در جهت حراست و حفاظت از مرزهای استان تلاش می‌کنند و اجازه عرض اندام به قاچاقچیان و اشرار را نخواهد داد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزبانان خراسان رضوی کشف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.