قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۴۰ کیلو و ۸۵۰ گرم مواد مخدر در شهرستان سربیشه کشف شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۴۰ کیلو و ۸۵۰ گرم مواد مخدر در شهرستان سربیشه کشف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۴۰ کیلو و ۸۵۰ گرم مواد مخدر در شهرستان سربیشه کشف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سرهنگ حسن شجاعی نسب ظهر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد: مأموران انتظامی سربیشه با دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محورهای فرعی این شهرستان، بلافاصله موضوع را پیگیری کردند.

وی با بیان اینکه مأموران انتظامی هنگام گشت زنی در محورهای فرعی شهرستان سربیشه به یک وانت مزدا که با سرعت در حال حرکت بود، مشکوک شدند، گفت: با علایم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست داده و با اقدامات پلیسی آن را متوقف کردند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی، در بازرسی‌های انجام شده از وانت مزدا ۱۴۰ کیلو و ۸۵۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف شد.

سرهنگ شجاعی نسب بیان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم، امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان در تمامی ساعات شبانه روز آماده به کار بوده و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.

وی با بیان اینکه در این عملیات یک خودرو توقیف و دو متهم دستگیر شدند، افزود: متهمان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۴۰ کیلو و ۸۵۰ گرم مواد مخدر در شهرستان سربیشه کشف شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.