قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۱۳۰هزار تن نهاده دامی توسط تعاون روستایی آذربایجان‎‌شرقی توزیع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۳۰هزار تن نهاده دامی توسط تعاون روستایی آذربایجان‎‌شرقی توزیع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، علی اکبر نژادرضا اظهار کرد: از این میزان در حدود ۷۵ درصد از کل نهاده‌های دامی توزیع شده مربوط به جو دامی، ۱۶ درصد مربوط به سبوس، چهار درصد کنسانتره و مابقی آن مربوط به کنجاله سویا و ذرت دانه‌ای بود.

مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی همچنین از توزیع بیش از ۵۷ هزار تن انواع کود شیمیایی توسط شبکه تعاون روستایی استان در سال گذشته خبر داد.

نژادرضا در این خصوص اضافه کرد: بیشترین سهم کودی شبکه تعاون روستایی استان مربوط به کود اوره است.

وی خاطرنشان کرد: این میزان کود به انبارهای کددار شبکه منتقل شده و بین کشاورزان توزیع شده است.

نژادرضا در ارتباط با تأمین کودهای شیمیایی تاکید کرد: مصرف بهینه کودهای شیمیایی ارتباط تنگاتنگ با عملکرد محصولات کشاورزی دارد.

وی همچنین با اشاره به تعیین مراکز خرید دانه‌های روغنی در تعاون روستایی آذربایجان شرقی گفت: امسال دانه‌های روغنی به ۲ شیوه خرید تضمینی توسط شرکت غله با مباشرت شبکه تعاون روستایی و نیز خرید توافقی در قالب کشاورزی قراردادی توسط اتحادیه شرکت‌های تعاونی روستایی شهرستان تبریز انجام می‌شود.

نژادرضا افزود: به منظور رفاه حال کشاورزان تولید کننده دانه‌های روغنی، مراکز خرید تضمینی در شهرستان‌های تبریز، سراب، ملکان، و چاراویماق به عنوان کانون تولید کننده این محصولات و مراکز خرید توافقی در قالب کشاورزی قراردادی و با قیمت ۹ درصد بالاتر از قیمت خرید تضمینی تعیین شده توسط دولت در سایر شهرستان‌ها از جمله مرند، بناب، کلیبر، هریس و تبریز راه اندازی می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۳۰هزار تن نهاده دامی توسط تعاون روستایی آذربایجان‎‌شرقی توزیع شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.