قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۱۹ گزارش تخلف به سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان ارسال شده است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۱۹ گزارش تخلف به سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان ارسال شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۱۹ گزارش تخلف به سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان ارسال شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حسن امامی در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: مبارزه با فساد یکی از اولویت‌های دستگاه قضائی و سازمان بازرسی است از همین رو طی بازرسی‌های به عمل آمده از دستگاه‌ها، نهادها و پیمانکاران طرح‌های مختلف طی یکسال گذشته یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تخلف در استان سیستان و بلوچستان کشف شده است.

وی با اشاره به ۱۱۰ مورد بازرسی در یکسال گذشته در استان سیستان و بلوچستان افزود: در جریان بررسی دستگاه‌های اجرایی نیز در موضوع سیل و عدم لایروبی انهار و همچنین عدم ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای کنترل سیلاب نیز تخلفاتی مشاهده شد که در دست بررسی است.

مدیرکل سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان با اشاره به مسئله فساد در امور مالیاتی استان ادامه داد: برخی کسبه با فرار مالیاتی فساد را در این بخش رقم زدند و همچنین عدم وصول مطالبات بانکی و هزینه اعتبارات در غیر از محل مربوطه از دیگر تخلفات کشف شده در این موضوع بوده است.

وی با اشاره اینکه طی یکسال اخیر ۱۷۶ هکتار از اراضی ملی در استان سیستان و بلوچستان رفع تصرف شده است، تصریح کرد: همچنین طی این مدت در بحث خسارت به اموال عمومی نیز ۸۶ فقره گزارش سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان ارسال شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۱۹ گزارش تخلف به سازمان بازرسی سیستان و بلوچستان ارسال شده است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.