قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۱۴ خودروی متخلف اعمال قانون شدند/۱۲۶ تفرجگاه مسدود شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۱۴ خودروی متخلف اعمال قانون شدند/۱۲۶ تفرجگاه مسدود شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان #کردستان


به گزارش اقطاع نیوز، سرهنگ عباس مسعودی شامگاه پنجشنبه در ششمین جلسه کمیته امنیتی اجتماعی ستاد کرونا استان کردستان, اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا تردد و ورود خودرو با پلاک های غیربومی به استان های مختلف کشور ممنوع اعلام شد و مقرر شد هر خودرویی این قانون را رعایت نکرد شامل جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و توقیف یک ماهه خودرو آنها در شهر خودشان شوند که در این رابطه ۱۱۴ مورد اعمال قانون صورت گرفت.

وی افزود: از زمان اجرای این طرح, کنترل تردد در ۲۶ نقطه در سطح استان در ورودی های شهرهای مختلف کردستان انجام شد و نیروهای پلیس, هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی در این نقاط مستقر بوده اند.

جانشین فرمانده انتظامی کردستان ادامه داد: همچنین در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی بیش از چهار هزار نظارت بر اماکن عمومی انجام گرفت و در این راستا ۳۱۴ واحد صنفی متخلف پلمب شدند.

سرهنگ مسعودی در خصوص تردد خودروها در روز سیزده فروردین ماه (روز طبیعت) در استان نیز بیان کرد: روز گذشته دستورات ستاد مبارزه با کرونا استان کردستان, انجام و ۱۲۶ تفرجگاه سطح استان تحت پوشش قرار گرفت تا تجمعی انجام نشود و مردم هم همکاری لازم را داشتند و رعایت کردند.

وی یادآور شد: تعداد بسیاری از شهروندان کردستانی این کار را رعایت کردند و تنها عده ای اندک این کار را رعایت نکرده بودند که در همین راستا ۲۶ مورد اعمال قانون صورت گرفت و خودروی متخلفین به مدت یک ماه توقیف شد.


۱۱۴ خودروی متخلف اعمال قانون شدند/۱۲۶ تفرجگاه مسدود شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان – – ۲۰۲۰-۰۴-۰۳ ۰۹:۰۱:۱۸

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.