قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۰ پزشک متخصص از استان مرکزی به سیستان و بلوچستان اعزام شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۰ پزشک متخصص از استان مرکزی به سیستان و بلوچستان اعزام شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۰ پزشک متخصص از استان مرکزی به سیستان و بلوچستان اعزام شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمد محمدی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: امسال همانند سال‌های گذشته استان‌های معین از جمله استان مرکزی برای اجرای طرح ملی «نذر آب ۳» در استان سیستان و بلوچستان مشارکت می‌کنند.

وی ادامه داد: استان‌های معین از ۲۱ شهریور به مدت دو هفته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان‌هایی از قبیل هامون، هیرمند، نیکشهر، چابهار و… این استان به ارائه خدمات داوطلبانه و بشردوستانه مورد نیاز مردم شهرستان‌های یادشده می‌پردازند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: در راستای این طرح نیروهای هلال احمر استان در روستاهای محروم چابهار مستقر شده‌اند و تا زمان پایان طرح یعنی اول مهر ماه این حضور ادامه می‌یابد.

محمدی افزود: در طرح «نذر آب ۳»، سه محور حمایت‌های معیشتی، خدمات درمانی (با پیوست ویروس کرونا) و برخورد با تنش‌های آبی به شکل استقرار تانکر، تصفیه آب و لوله کشی برای دسترسی مردم به آب آشامیدنی سالم اجرایی می‌شود.

وی یکی از اهداف این طرح ویزیت رایگان بیماران و تهیه دارو برای اهالی مناطق محروم سیستان و بلوچستان عنوان کرد و گفت: در این حوزه ۱۰ پزشک متخصص اعزام شده و دارو نیز توسط هلال احمر استان تهیه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکز بیان کرد: جمعی از خیرین استان نیز قرار است برای ساخت مدرسه در روستاهای محروم این منطقه مشارکت داشته باشند.

محمدی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر استان مرکزی در راستای تهیه آب آشامیدنی، تسهیل دسترسی و بهبود کیفیت آب قصد دارد در طرح فنس کشی منابع آبی منطقه همکاری کند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۰ پزشک متخصص از استان مرکزی به سیستان و بلوچستان اعزام شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.