قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۰ هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر زاهدان ساماندهی می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۰ هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر زاهدان ساماندهی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۰ هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر زاهدان ساماندهی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

علیرضا تابش ظهر امروز در حاشیه بازدید از مناطق حاشیه نشین شهر زاهدان در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار جهت بازسازی و ساماندهی منازل حاشیه‌ای شهر زاهدان در نظر گرفته شده که تاکنون ۱۰۰ میلیارد تومان از این مبلغ تخصیص یافته است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ادامه داد: خوشبختانه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص خیابان‌کشی، جدول‌گذاری و آسفالت در این مناطق اقدامات خوبی انجام داده است.

احمد علی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان نیز در ادامه این بازدید در خصوص رفع مشکل مالکیت زمین‌های حاشیه شهر زاهدان اظهار داشت: برای رفع این مشکل کارگروهی در استان تشکیل شده است و طی ۱۰ روز آینده مشکل ساکنان این منطقه بررسی می‌شود.

خلیل منبتی، رئیس بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان نیز در این بازدید بیان داشت: برای ساماندهی زمین‌های این مناطق تاکنون حدود ۷ هزار و ۵۰۰ پرونده به شهرداری برای دریافت سند معرفی شده که ۳۰۰ واحد موفق به دریافت پروانه ساخت از شهرداری نشده‌اند.

وی تصریح کرد: تسهیلات ساماندهی این مناطق به دو صورت بلاعوض و کارمزدی در نظر گرفته شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۰ هزار واحد مسکونی در حاشیه شهر زاهدان ساماندهی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.