قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای لوله کشی گاز مسکن مددجویان لازم است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای لوله کشی گاز مسکن مددجویان لازم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای لوله کشی گاز مسکن مددجویان لازم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام عالیشاه در گفتگو با اقطاع نیوز با اشاره به اینکه هزار و ۳۰۰ نفر از مددجویان در زمینه لوله کشی گاز، ۲۵۰ نفر برای سرویس بهداشتی و ۳۵۰ نفر برای احداث حمام مشکل دارند، افزود: ۱۰ میلیارد تومان برای حل مشکلات این مددجویان لازم است.

وی ادامه داد: طبق رایزنی با استانداری، قرار براین شد پنج میلیارد تومان از این اعتبار مورد نیاز توسط استانداری پرداخت شود و امیدواریم با پیگیری‌ها، این اعتبار تأمین شود.

حجت الاسلام عالیشاه با بیان اینکه مسکن هزار واحدی محرومان با مشارکت مدیران و خیران احداث خواهد شد، گفت: امیدواریم با حمایت‌های مسئولان و مردم برای احداث مسکن و لوله کشی گاز مسکن مددجویان اقدام شود.

مدیرکل کمیته امداد مازندران همچنین به نشست با معاون عمرانی استانداری مازندران اشاره کرد وگفت: کمیته امداد هزار و۵ ۰۰ نفر از مددجویان را برای ساخت مسکن به بنیاد مسکن معرفی کرد و فرایند طولانی پروانه ساخت از مشکلات فراروی است.

وی یادآور شد: تاکنون فقط ۱۰۰ نفر از مددجویان برای ساخت مسکن در سامانه ثبت شدند و لازم است مشکلات فراروی در صدور پروانه ساخت تسریع شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای لوله کشی گاز مسکن مددجویان لازم است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.