قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۰ بیمار بهبود یافته از کرونا در خراسان‌جنوبی پلاسما اهدا کردند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۰ بیمار بهبود یافته از کرونا در خراسان‌جنوبی پلاسما اهدا کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۰ بیمار بهبود یافته از کرونا در خراسان‌جنوبی پلاسما اهدا کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

ابراهیم میری‌مقدم در گفت‌وگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: تاکنون در خراسان‌جنوبی ۱۳ نفر از بیماران بهبود یافته از بیماری کووید ۱۹ برای اهداء پلاسمای خون خود مراجعه کرده‌اند.

مدیرکل انتقال خون خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از این ۱۳ نفر ۱۰ نفر با نیات خیرخواهانه و در راستای بهبودی سایر بیماران موفق به اهداء پلاسمای خون شدند، بیان‌کرد: فرصت طلایی برای اهداء پلاسما توسط بیماران بهبود یافته یک ماه پس از درمان و بهبودی است.

میری مقدم ادامه‌داد: با توجه به تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های خراسان‌جنوبی و افراد با شرایط حاد، نیاز به اهداء پلاسمای خون توسط همه گروه‌های خونی داریم.

وی گفت: در طول مدت زمان ۱۰ روز تعداد ده نفر از بیماران بهبود یافته پلاسمای خون خود را اهداء کردند در حالی که با توجه به تعداد بیماران، به حدود چند برابر بیش از این میزان به اهداء پلاسما در استان نیاز داریم.

مدیرکل انتقال خون خراسان‌جنوبی با اشاره به تأثیر بسیار مثبت پلاسما درمانی در بهبودی افراد گرفتار ویروس کرونا یادآور شد: امیدواریم با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی بیشتر شاهد مراجعه روز افزون بیماران بهبود یافته برای اهداء پلاسمای خون باشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۰ بیمار بهبود یافته از کرونا در خراسان‌جنوبی پلاسما اهدا کردند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.