قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
هزار نیروگاه خورشیدی در سیستان و بلوچستان احداث می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در سیستان و بلوچستان احداث می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در سیستان و بلوچستان احداث می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سید مهدی عبادی در گفت و گو با اقطاع نیوز، اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی (ره) با همکاری بهزیستی در سال ۹۹ تعداد ۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در استان سیستان و بلوچستان ایجاد می‌کند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) سیستان و بلوچستان افزود: طرح بومی نیروگاه خورشیدی یک فرصت درآمدزا و اقتصادی در سیستان و بلوچستان است که علاوه بر تقویت وضعیت اقتصادی مددجویان مانع از مهاجرت آنان نیز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه میزان تابش آفتاب در استان سیستان و بلوچستان به طور متوسط دو هزار و ۳۰۰ کیلو وات در ساعت بر متر مربع است، ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) ایجاد اشتغال برای تمامی گروه‌های هدف را مد نظر دارد و افراد ناتوان نیز مشمول این طرح هستند.

وی بیان کرد: همچنین روستائیانی که نمی‌توانند ضامن برای دریافت تسهیلات معرفی کنند می‌توانند با کارآفرینان و راهبرهای شغلی ارتباط برقرار کنند و از این طریق مواد اولیه تولید را تهیه و پس از اتمام کار محصول تولیدی توسط راهبر شغلی خریداری می‌شود و مددجو نیازی به تسهیلات جهت راه اندازی کسب و کار ندارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوز۱۰۰ نیروگاه خورشیدی در سیستان و بلوچستان احداث می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.