قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
۱۰۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی در استان همدان فعال شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

۱۰۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی در استان همدان فعال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، هادی سبزواری ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی استان همدان از امروز یکشنبه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در چارچوب قوانین و ضوابط ستاد مقابله با کرونا بازگشایی شد، گفت: ورزش صبحگاهی استان همدان از اواسط اسفندماه سال گذشته تعطیل شد.

وی با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته و اخذ مجوزهای لازم برای بازگشایی ایستگاه‌های ورزش صبحگاهی در استان همدان اضافه کرد: مربیان ورزش صبحگاهی همدان نیز با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در دوره فعالیت و آموزش ورزشکاران این ایستگاه‌ها اقدام می‌کنند.

سبزواری از فعالیت یکصد ایستگاه ورزش صبحگاهی در استان همدان خبر داد و با بیان اینکه از این تعداد ۶۰ نقطه به بانوان اختصاص دارد، گفت: استان همدان در زمینه انجام فعالیت ورزش صبحگاهی در بین سه استان برتر کشور قرار دارد و در غرب کشور رتبه دار است.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی همدان بابیان اینکه ورزشکاران در ساعات اولیه صبح به صورت رایگان در سالن‌های ورزشی زیر پوشش اداره کل ورزش و جوانان همدان و زیر نظر مربیان فعالیت می‌کنند، افزود: ورزش صبحگاهی در استان همدان علاقمندان بسیاری دارد.

سبزواری تاکید کرد: ورزش صبحگاهی به آموزش تخصصی نیاز ندارد و امکان فعالیت تمام رده‌های سنی در این بخش وجود دارد.

۱۰۰ ایستگاه ورزش صبحگاهی در استان همدان فعال شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۹:۴۱:۰۹

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.