قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
یکهزار و ۵۰۰ مدرسه کرمان به اینترنت متصل شد

یکهزار و ۵۰۰ مدرسه کرمان به اینترنت متصل شد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


یکهزار و ۵۰۰ مدرسه کرمان به اینترنت متصل شد

به گزارش اینا، احمد اسکندری نسب روز دوشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان کرمان افزود: در سال تحصیلی گذشته شبکه مجازی شاد برای آموزش مجازی دانش آموزان راه‌اندازی شده و بعضی از محتوای آموزشی و کتب درسی دانش آموزان نیز در این شبکه بارگذاری شده و قابل دسترسی است.

وی با اشاره به شروع سال تحصیلی جدید مدارس تصریح کرد: قطعا امسال آغاز سال تحصیلی متفاوتی داریم و خانواده ها و دستگاه تعلیم و تربیت دغدغه دارند و امیدواریم به خوبی بتوانیم به رسالتمان عمل کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: دستورالعمل بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید نیز از وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده است و آمادگی کامل برای بازگشایی مدارس در شرایط مختلف شیوع ویروس کرونا وجود دارد.

وی ادامه داد: از ۱۵ شهریورماه جاری سال تحصیلی جدید آغاز می شود و همه نکاتی که باید برای بازگشائی مدارس در وضعیت های قرمز، زرد و سفید رعایت شود، مشخص شده است و مدارس آمادگی دارند.

اسکندری نسب بیان کرد: پنج ماه از سال تحصیلی گذشته بود که با شیوع ویروس کرونا روبه‌رو شدیم و این مساله باعث تعطیلی مدارس شد و شاید در سال تحصیلی جدید در وضعیت قرمز این ارتباط حضوری نباشد و آموزش از طریق تلویزیون و فضای مجازی و بسته های آموزشی دنبال شود.

وی تاکید کرد: در مناطقی که در وضعیت سفید و زرد قرار دارند مدارس باز بوده و دانش آموزان در مدرسه حضور دارند و در هر شرایطی معلم در مدرسه وجود دارد و از محل مدرسه آموزش‌های خود را به‌صورت مجازی یا حضوری برگزار می‌کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه  مهم ترین وظیفه ما اجرای سند تحول بنیادین به عنوان نقشه راه آموزش و پرورش است تصریح کرد: تلاش و برنامه ریزی ما برای تحقق اهداف سند تحول است و امسال ۲۵ بسته تحولی از سوی وزارت آموزش و پرورش به استان ها ابلاغ شده که کاملا اجرایی است.

وی تاکید کرد: پروژه مهر رخداد ملی بوده و از سال های قبل نیز اجرا می شد که امسال کمیته سلامت دانش آموزان و فضای مجازی به این پروژه اضافه شده و اطلس دسترسی دانش آموزان استان به آموزش و مدرسه طراحی شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزیکهزار و ۵۰۰ مدرسه کرمان به اینترنت متصل شدنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.