قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
موارد بستری کرونا در کرمانشاه از ۱۱ هزار نفر عبور کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

یزد همچنان در وضعیت قرمز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


یزد همچنان در وضعیت قرمز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

محمود نوری شادکام در گفتگو با اقطاع نیوز با بیان اینکه وضعیت شیوع کووید ۱۹ در یزد نارنجی است، اظهار داشت: در حال حاضر شهرستان‌های ابرکوه و خاتم (هرات) در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

وی عنوان کرد: بافق، بهاباد و اردکان در وضعیت سفید و سایر شهرستان‌ها در وضعیت زرد قرار دارند و در مجموع استان یزد همچنان در وضعیت قرمز کرونایی است.

نوری شادکام ادامه داد: هم اکنون ۲۰۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان بستری هستند که از این تعداد ۵۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه به سر می‌برند.

وی یادآور شد: میانگین سنی مبتلایان مرد به ویروس کرونا ۵۲.۵ و مبتلایان زن ۵۵ سال بود است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به اینکه اکنون درخواست‌های بسیاری برای دریافت واکسن کرونا وجود دارد، افزود: این واکسن فعلاً در اختیار کادر درمان و گروه‌های پرخطر قرار خواهد گرفت.

نوری شادکام تاکید کرد: سایر گروه‌ها فعلاً به جای واکسن از ماسک استفاده کرده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند زیرا اثربخشی ماسک و دستکش از واکسن بیشتر است.

وی، میزان اثربخشی ماسک در پیشگیری از ویروس کرونا را ۹۰ درصد و اثربخشی واکسن کرونا را ۶۰ درصد اعلام کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزیزد همچنان در وضعیت قرمز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.