قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

یزد قرمز شد/ افزایش آمار مبتلایان قطعی به کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


یزد قرمز شد/ افزایش آمار مبتلایان قطعی به کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

ابراهیم سلمانی در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار داشت: درحالی تعطیلات نوروز ۱۴۰۰ به پایان رسید که وضعیت همه‌گیری کرونا دوباره در شرایط بحرانی قرار گرفته و با توجه به آمار کرونا، همچنان روند افزایشی را تجربه می‌کنیم و شهرستان‌های کشور به دلیل بی‌توجهی به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی هموطنان یکی بعد از دیگری تغییر وضعیت داده و نارنجی و قرمز می‌شوند.

وی افزود: یزد نیز با تغییر رنگ مرکز استان از چند روز اخیر از نارنجی به قرمز شرایط بحرانی را سپری می‌کند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد اظهار داشت: شهرستان بافق در وضعیت زرد، شهرستان‌های اشکذر و بهاباد در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان‌ها در وضعیت قرمز کرونایی قرار گرفتند.

وی تاکید کرد: این افزایش موارد مربوط به عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در هفته آخر اسفند ماه بوده و به طور یقین بی توجهی به پروتکل‌های بهداشتی در هفته‌های اول فروردین، در دو هفته آینده مشاهده خواهد شد.

سلمانی تصریح کرد: با توجه به اینکه ستاد ملی کرونا قبلاً نسبت به رنگ‌بندی‌ها محدودیت‌هایی را تعریف کرده، با تغییر رنگ شهرستان‌ها محدودیت‌های جدید هم اعمال می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزیزد قرمز شد/ افزایش آمار مبتلایان قطعی به کرونا – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.