قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
گزینش بوکسور خوزستانی برای رقابت‌های گزینشی المپیک - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

گزینش بوکسور خوزستانی برای رقابت‌های گزینشی المپیک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


گزینش بوکسور خوزستانی برای رقابت‌های گزینشی المپیک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حمید زنگنه منش در گفت‌وگو با اقطاع نیوز، با اشاره به اینکه مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس بزرگ‌سالان کشور در تهران برگزار شد، اظهار کرد: مسلم مقصودی در بازی نهایی وزن ۶۹ کیلوگرم با غلبه بر سجاد کاظم‌زاده به عضویت تیم ملی کشورمان درآمد و در مسابقات گزینشی المپیک به میدان خواهد رفت.

وی با بیان اینکه رقابت‌های گزینشی المپیک بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود، افزود: ملی پوشان کشور ما تا زمان برگزاری رقابت‌ها با حضور در اردوهای تیم ملی آمادگی خود را برای حضور در مسابقات افزایش می‌دهند.

رئیس هیئت بوکس خوزستان با اشاره به اینکه تیم ملی بوکس جوانان کشور برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌شود، بیان کرد: نخستین اردوی آمادگی این تیم نیز به میزبانی «سنندج» در حال برگزاری است که محمدپارسا غلامیان نیز از خوزستان در این اردو حضور دارد.

وی به آخرین وضعیت این رشته ورزشی در استان خوزستان اشاره کرد و گفت: به علت شیوع ویروس کرونا تمامی فعالیت‌ها تعطیل شده است و ما قادر نیستیم برنامه‌های خود را اجرا کنیم که این مسئله آسیب‌های فراوانی را به این ورزش وارد کرده است.

تیم ملی بوکس ایران تاکنون دو سهمیه المپیک را توسط دانیال شه بخش و سید شاهین موسوی کسب کرده است.

رقابت‌های قهرمانی بوکس جوانان جهان فروردین سال آینده در لهستان برگزار می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزگزینش بوکسور خوزستانی برای رقابت‌های گزینشی المپیک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.