خانه | فرهنگی | گزارشی از اقدامات ضد کرونایی خادمان شهدای تهران بزرگ #فرهنگی
گزارشی از اقدامات ضد کرونایی خادمان شهدای تهران بزرگ

گزارشی از اقدامات ضد کرونایی خادمان شهدای تهران بزرگ #فرهنگی


مسئول کمیته خادمین شهدا تهران بزرگ گفت: امسال با توجه به شرایط موجود عرصه خدمت تغییر کرده و به خادمی سلامت تبدیل شده است که این خادمی همانند خادمی شهدابودن ارزشمند خواهدبود.

به گزارش اقطاع نیوز، محمدرضا یخکشی با اشاره به اقدامات خادمان شهدا در تهران بزرگ برای مبارزه با ویروس کرونا  توضیح داد: کمیته خادمین شهدا تهران بزرگ با بکارگیری ۱۵۰۰ نفر از خادمین شهدا اقدام به گندزدایی از معابر، بیمارستانها و پمپ بنزین‌های سطح شهر کرده است و از این طریق در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

وی افزود: اگر چه سال‌های گذشته حضور خادمین در مناطق عملیاتی دفاع مقدس برای خدمت به مردم بوده اما این خادمی امسال در عرصه سلامت به شکل دیگری معنا پیدا کرده است.  خادمین شهدا در قالب چهار تولیدی بزرگ، روزانه بالغ بر ۵۰۰۰ ماسک و ۱۰۰۰ دستکش تولید کرده و این اقلام را در سطح شهر در مشاغلی که بیشتر با مردم ارتباط دارند در حال توزیع هستند.
یخکشی بااشاره بهاعزام گروه‌های جهادی به پمپ‌های بنزین پرتردد ادامه داد: خادمین شهدا ضمن گندزدایی پمپ‌های بنزین، با رعایت مسائل بهداشتی کمک به سوخت گیری خودروها کرده و با استقرار خود در این اماکن از ارتباط مستقیم مردم با دستگاه‌های سوخترسانی جلو گیری می‌کنند.

مسئول کمیته خادمین شهدای تهران بزرگ در پایان با اشاره به حس و حال خادمی در خطهای مقدم مبارزه با ویروس کرونا خاطرنشان کرد: آنچه تغییر کرده عرصه خدمترسانی است، البته که در یادمان‌های دفاع مقدس به زائرین شهدا هر ساله خدمترسانی صورت می‌گرفت اما امسال با توجه به شرایط موجود عرصه خدمت تغییر کرده و به خادمی سلامت تبدیل شده است که این خادمی همانند خادمی شهدا بودن ارزشمند خواهد بود.

انتهای پیام


blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.