قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
گروه صنعتی «میهن» سپاسگزار همراهی و مهربانی مردم و آتش نشانان است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

گروه صنعتی «میهن» سپاسگزار همراهی و مهربانی مردم و آتش نشانان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


گروه صنعتی «میهن» سپاسگزار همراهی و مهربانی مردم و آتش نشانان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی اقطاع نیوز، حادثه‌ای که سه شنبه شب در: «شهر لبنیات میهن» پیش آمد و با انبوهی از نگرانی‌ها و ابراز محبت‌های هم میهنان عزیزمان مواجه شد، بار دیگر این واقعیت را نمایان ساخت که مردم، «میهن» را از خود و خدمت گذار خود می‌دانند.

گروه صنعتی «میهن» در بیانیه‌ای اعلام کرد؛ حوادث با تمام تلخی‌های خود، گاه سویه های ارزشمندی از محبت و همراهی را نمایان می‌کند که از آسیب‌ها و رنج‌ها می کاهد و چراغ دلگرمی و امید را می‌افروزد.

برای رفع دل نگرانی شما عزیزان و در پاسخ به پیگیری‌های گسترده، باید به عرض برسانیم که خوشبختانه این حادثه هیچ گونه صدمات جانی به همراه نداشت که جای شکر و شادمانی دارد، اما متأسفانه به بخش‌هایی از مجموعه شهر لبنیات از جمله انبارها آسیب‌های گسترده وارد شد که با تلاش آتش نشانان فداکار و همکاران گرانقدر، پس از چندین ساعت آتش مهار و از سرایت و آسیب جدی به خطوط تولید پیشگیری به عمل آمد.

با همت مثال زدنی و همدلی مدیریت و همکاران گروه صنعتی میهن، به وضعیت خطوط تولید بلافاصله رسیدگی و فاز نخست تولید در صبح چهارشنبه راه اندازی شد و فاز دوم طی ٢۴ ساعت و فاز سوم و چهارم در ٧٢ ساعت پس از حادثه مذکور، راه اندازی خواهد شد تا وقفه‌ای در تولید و عرضه محصولات ایجاد نشود و با عنایت پروردگار دغدغه‌ای از این جهت وجود ندارد.

جا دارد از تمام عزیزان و نهادهایی که طی این حادثه همراهی کردند، به ویژه از آتش نشانان همیشه دلسوز و پرتلاش کمال تشکر را داشته باشیم و بازهم از محبت فراگیر هم میهنان عزیز سپاسگزاری خالصانه کنیم.

در پایان، امیدواریم که با تلاش هرچه بیشتر در عرصه تولید ملی، خانواده ۲۲۰۰۰ هزار نفره شرکت میهن بیش از گذشته در مسیر رشد و تعالی کارآفرینی کشور گام بردارد و همچنان از این طریق با افتخار خدمتگذار ایران زمین و مردمان نازنین آن باشد.

به گزارش خبرنگار ما، حاج ایوب پایداری و مهندس ابوالفضل پایداری از ابتدای حادثه آتش سوزی در کنار دیگر کارگران و کارمندان گروه صنعتی میهن برای کمک و همیاری حضور داشتند. مردم نیز پس از انتشار فیلم آتش سوزی در فضای مجازی با هشتک هایی همچون #همدلی_با_میهن، #خرید_از_میهن، #میهن_در_کنارت_هستیم و … نشان دادند که حامی تولید ملی هستند و میهن را از خود می‌دانند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزگروه صنعتی «میهن» سپاسگزار همراهی و مهربانی مردم و آتش نشانان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.