قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

گرفتاری ۶۶ نفر در دام کرونا/ یک نفر در استان سمنان جان باخت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


گرفتاری ۶۶ نفر در دام کرونا/ یک نفر در استان سمنان جان باخت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود نشان می‌دهد که در ۲۴ ساعت منتهی به ابتدای یکشنبه، یک بیمار کرونایی در سطح استان سمنان جان خود را از دست داد در نتیجه تعداد بیماران فوتی کرونایی در استان از ابتدای شیوع این بیماری تاکنون به عدد ۹۳۹ رسید.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۶۶ مورد بیمار جدید کرونایی نیز در سطح استان سمنان شناسایی شدند و تعداد بیماران بستری استان به عدد ۹۰ رسید، از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون در سطح استان ۲۶ هزار و ۶۱۱ نفر به این بیماری مبتلا شدند که ۱۹ هزار و ۲۵۲ نفر از این بین به صورت سرپایی مداوا و یا جان خود را از دست دادند و هفت هزار و ۹۵۱ نفر نیز بعد از بستری در بیمارستان بهبود و مرخص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت منتهی به ابتدای روز یکشنبه همچنین ۱۰ بیمار کرونایی نیز در سطح استان سمنان با بهبودی از بیمارستان مرخص شده‌اند.

هم اکنون پنج شهرستان استان سمنان شامل سمنان، گرمسار و مهدی‌شهر، شاهرود و دامغان در وضعیت زرد کرونایی و سه شهرستان دیگر در شرایط آبی قرار دارند.

رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، الزامات بهداشتی، شستشوی دستان، دوری از تجمعات و مهمانی‌ها توصیه مهم مسئولان بهداشت و درمان به مردم است. محدودیت‌ها نیز طبق رنگ‌بندی از شنبه مجدداً احیا می‌شوند.

استان سمنان دارای دو دانشگاه علوم پزشکی در سمنان و شاهرود است که آمار کرونای استان در واقع مجموع داده‌های ارائه شده از سوی این دو دانشگاه محسوب می‌شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزگرفتاری ۶۶ نفر در دام کرونا/ یک نفر در استان سمنان جان باخت – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.