قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
گردشگری بستر آشنایی با فرهنگ و هنر و تاریخ مناطق مختلف کشوراست - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

گردشگری بستر آشنایی با فرهنگ و هنر و تاریخ مناطق مختلف کشوراست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


گردشگری بستر آشنایی با فرهنگ و هنر و تاریخ مناطق مختلف کشوراست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، تورهای گردشگری با عنوان «فم تور» برای آشنایی راهنمایان گردشگری استان‌های مختلف کشور با چشم اندازهای طبیعی، مناطق تاریخ، آثار باستانی در سفر دو روزه به استان با ظرفیت‌های گردشگری آشنا می‌شوند.

۵۵ تن از راهنمایان تورهای گردشگری، مدیران دفاتر خدمات مسافرتی و خبرنگاران روز پنجشنبه از چند بنای تاریخی و جاذبه گردشگری دیدن کردند.

همچنین در نشستی که با حضور استاندار و مدیرکل میراث فرهنگی استان برگزار شد از حضور راهنمایان گردشگری در استان استقبال شد.

هدایت الله جمالی پور در این نشست گفت: چون در شرایط خاصی قرار داریم حتماً در سفر خود به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اهمیت دهید تا دچار بیمار ی نشوید.

وی اضافه کرد: پروتکل‌ها را رعایت کنید چون با ویروس وحشی و خطرناکی روبرو هستید و در سفر مراقبت کنید کسی آلوده نشود.

جمالی پور یادآور شد: خوشحالیم که میزبان شما در استان قزوین هستیم و امیدواریم در این دو روز بتوانید از بخشی از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان دیدن کنید و آن را در سفرهای بعدی به دیگران هم معرفی کنید.

وی اضافه کرد: تمام نقاط ایرانی از جذابیت و غنای فرهنگی بالایی برخوردار است و شما با این سفرها می‌توانید زندگی بهتری برای خود ترسیم کنید و از میهمان نوازی مردم هم برخوردار شوید.

استاندار قزوین اظهار داشت: جاذبه‌ها در قزوین زیاد است و این ظرفیت‌های گردشگری در شهرهای آبگرم و آوج هم متعدد است البته در این شهرها کارهای زیادی مانده که باید انجام شود و چشمه‌های آبگرم خوبی دارد که در گذشته از آنها غفلت شده و برنامه داریم سرمایه گذار جذب کنیم تا این مناطق آباد شود.

blank

وی بیان کرد: مناطق الموت، طارم و آوج نقاط گردشگری زیادی دارد و امیدواریم سفر خوبی داشته باشید و از این آثار دیدن کرده و لذت ببرید.

جمالی پور گفت: شما جمعی از علاقمندان به فرهنگ و تاریخ کشور هستید که می‌توانید سفیر خوبی باشید و قزوین را به دیگران برای مقصد گردشگری معرفی کنید.گردشگری بستر آشنایی با فرهنگ و هنر و تاریخ مناطق مختلف کشوراست – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.