قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
شناسایی ۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در چهارمحال و بختیاری - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

گردشگران درچهارمحال و بختیاری به هشدارهای بهداشتی بی توجه هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


گردشگران درچهارمحال و بختیاری به هشدارهای بهداشتی بی توجه هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مجید شیرانی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از ساده‌ترین، عملی ترین و مؤثرترین راه مقابله کرونا استفاده همگانی از ماسک است و نوع آن در درجه دوم اهمیت قرار دارد.

وی گفت: با توجه به ضرورت استفاده از ماسک، زدن ماسک نشانه شخصیت، اعتماد به نفس و مسئولیت پذیری و عدم استفاده از آن نشانه عدم پایبندی به تعهدات اجتماعی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیان کرد: با توجه به افزایش آمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ طی روزهای اخیر در استان به مردم توصیه جدی می‌شود، اگر ضرورتی نمی‌بینند این روزها به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه نکنند و در صورت ضرورت با همراهان کمتری به این مراکز مراجعه داشته باشند.

وی گفت: افزایش تعداد ملاقاتی‌ها در بیمارستان نگرانی ایجاد کرده است که بسیار خطرناک و تهدید کننده است و از مردم خواسته می‌شود برای ملاقات به بیمارستان‌ها مراجعه نکنند در صورت عدم توجه به این توصیه، مجبور خواهیم شد به طور کلی ملاقات‌ها را ممنوع اعلام کنیم.

وی گفت: کارشناسان سلامت محیط و کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان‌های تابعه طی بازدیدهای مشترک با دامپزشکی و اتاق اصناف از مراکز تهیه، توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی به طور منظم بازدید و بر اجرای صحیح پروتکل‌های بهداشتی نظارت دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد عنوان کرد: بی توجهی گردشگران به هشدارهای بهداشتی و انتخاب مناطق گردشگری چهارمحال و بختیاری برای مسافرت نگران کننده است.گردشگران درچهارمحال و بختیاری به هشدارهای بهداشتی بی توجه هستند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.