قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
گاز رسانی به «شول آباد» در نقطه ۷۶ درصدی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

گاز رسانی به «شول آباد» در نقطه ۷۶ درصدی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


گاز رسانی به «شول آباد» در نقطه ۷۶ درصدی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، کرم گودرزی در سخنانی با اشاره به گاز رسانی به ۱۸۵ روستای لرستان طی امسال، اظهار داشت: همچنین کار گاز رسانی به ۲۴۹ واحد صنعتی استان صورت گرفته است.

۱۸۸۱ روستا از نعمت گاز بهره‌مند شدند

وی با بیان اینکه از مجموع دو هزار و ۳۶۹ روستای واجد شرایط گاز رسانی لرستان، حدود هزار و ۸۸۱ روستا گاز رسانی شده‌اند، بیان داشت: ۱۵۳ هزار و ۵۰۰ مشترک خانگی گاز در روستاها داریم.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان، عنوان کرد: ضریب نفوذ گاز رسانی به روستاهای لرستان حدود ۹۱.۲ درصد است.

گاز رسانی به «شول آباد» در نقطه ۷۶ درصدی

گودرزی در ادامه با تاکید بر اینکه از مجموع ۲۵ شهر در استان لرستان، ۲۴ شهر تا کنون گاز رسانی شده‌اند، تصریح کرد: شهر «شول آباد» به عنوان آخرین شهر فاقد گاز در استان بوده که عملیات اجرایی گاز رسانی به آن در حال انجام است.

وی، افزود: در حال حاضر عملیات گاز رسانی به این شهر بالای ۷۶ درصد است و با اتمام این پروژه علاوه بر شهر «شول آباد»، بیش از ۵۰ روستای تابعه آن تحت پوشش گاز رسانی قرار خواهند گرفت.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان، ضریب نفوذ گاز رسانی در شهرهای لرستان را ۹۹.۹ درصد اعلام کرد و گفت: حدود ۳۳۵ هزار مشترک خانگی گاز در شهرهای استان داریم.

افزایش فروش گاز به صنایع

گودرزی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از هزار و ۸۲۳ صنعت در استان از نعمت گاز بهره مند هستند، عنوان کرد: گاز رسانی و فروش گاز به صنایع در استان طی امسال نسبت به سال گذشته ۸۲ درصد افزایش یافته است.

وی، بیان داشت: تعهد ما طی امسال ۲۰۰ هزار متر مکعب در ساعت جایگزینی گاز به جای سوخت مایع بوده که تا کنون این عدد به ۲۴۰ هزار متر مکعب در ساعت رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با تاکید بر اینکه با توجه به وقوع سیلاب سال گذشته در لرستان، زیرساخت‌های استان به خصوص در شهرستان‌های خرم آباد، چگنی، معمولان و پلدختر آسیب جدی دیدند، عنوان کرد: تا کنون بیش از ۴۵۰ آسیب دیده شناسایی و مقاوم سازی شده‌اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزگاز رسانی به «شول آباد» در نقطه ۷۶ درصدی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.