قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کیفیت پایین آب آشامیدنی در کوی علی‌آباد اهواز – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کیفیت پایین آب آشامیدنی در کوی علی‌آباد اهواز

به گزارش اقطاع نیوز از اهواز، گزارش‌های مردمی از آلوده بودن آب آشامیدنی کوی علی‌آباد (بروال) اهواز خبر می‌دهد.

تعدادی از شهروندان در تماس با اقطاع نیوز، خواستار پیگیری مسوولان استانی و شرکت آبفا جهت بهبود کیفیت آب شرب شدند و نسبت به گسترش بیماری‌های پوستی ابراز نگرانی کردند.

نعیم دورقی از فعالان اجتماعی اهواز که پیگیر مسائل و مشکلات این منطقه‌ است، در این خصوص، اظهار کرد: اهالی این منطقه نفتی با جمعیتی حدود ده هزار نفر شایسته ارتقای سرانه‌های خدمات عمومی است و بهبود کیفیت آب شرب در اولویت مطالبات مردم قرار دارد.

استاندار خوزستان اخیرا  با انتقاد از کیفیت آب شرب در برخی مناطق، گفت: ورود فاضلاب به شبکه آب آشامیدنی در برخی از مناطق اتفاقی است که باید با اقدامات پیشگیرانه از بروز آن جلوگیری می‌شد.

سلیمانی دشتکی عنوان کرد: به منظور شفافیت بیشتر بین درآمد و هزینه‌های شرکت آب و فاضلاب خوزستان یک گروه مستقل برای تعیین تراز مالی این دستگاه خدماتی تشکیل شده است تا بررسی‌های لازم انجام و مشخص شود درآمدهای این شرکت در کجا هزینه می‌شوند.

استاندار خوزستان ششم فروردین ماه امسال در نشست شورای برنامه‌ریزی خوزستان با انتقاد از حقیقی مدیرعامل آبفا خوزستان، دستور داد تا وی جلسه را ترک کند.

به گزارش اقطاع نیوز، کوی علی‌آباد در اطراف فرودگاه اهواز قراردارد و بیش از ۱۵ حلقه چاه نفت این منطقه را احاطه می‌کند.

با وجود آسفالت اکثر معابر این منطقه در سال گذشته، اما همچنان این منطقه مانند سایر مناطق کم‌برخوردار اهواز نیاز به رسیدگی جدی مسوولان دارد.

انتهای پیام/
آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکیفیت پایین آب آشامیدنی در کوی علی‌آباد اهوازنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.