قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کمیته امداد در سال 1400 حدود 300 هزار شغل ایجاد خواهد کرد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کمیته امداد در سال ۱۴۰۰ حدود ۳۰۰ هزار شغل ایجاد خواهد کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کمیته امداد در سال ۱۴۰۰ حدود ۳۰۰ هزار شغل ایجاد خواهد کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز, مرتضی بختیاری شامگاه پنج شنبه در حاشیه بازدید از کارگاه تولیدی مصنوعات فلزی در تربت جام گفت: در برنامه‌های متعددی که توسط کمیته امداد امام خمینی (ره)، در شهرهای صالح آباد, تایباد و تربت جام انجام شده است نسبت به بحث توانمند سازی اقدامات خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: نه تنها در این سه شهرستان بلکه ما در سطح استان خراسان رضوی در بحث توانمند سازی موفقیت‌های چشمگیری داشته‌ایم و سهمی که برای اشتغال در سه شهرستان صالح آباد, تایباد وتربت جام تعیین کرده بودیم تعدادی از آنها ۱۰۰ درصد عملیاتی شده است.

بختیاری با اشاره به بازدیدی که از کارگاه تولیدی مصنوعات فلزی در تربت جام داشت بیان کرد: این اقدامات قابل تقدیر با مبلغ ۶۵۰ میلیون ریال وام با انگیزه بالای این کارآفرینان به سرانجام رسیده است.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به تسهیلات در نظر گرفته شده توسط مجلس شورای اسلامی سال ۱۴۰۰ حدود ۳۰۰ هزار شغل از محل این تسهیلات ایجاد خواهیم کرد.

رئیس کمیته امداد کشور از تحقق ۱۵۰ هزار شغل از ابتدای سال تا آخر آذر ماه سال جاری خبر داد و گفت: پیش بینی می‌کنیم این میزان اشتغالزایی تا انتهای سال به حدود ۲۱۰ هزار شغل برسد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکمیته امداد در سال ۱۴۰۰ حدود ۳۰۰ هزار شغل ایجاد خواهد کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.