قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کمک مالی دو میلیاردی به فدراسیون کشتی از مطالبات سال قبل بود! - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کمک مالی دو میلیاردی به فدراسیون کشتی از مطالبات سال قبل بود! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کمک مالی دو میلیاردی به فدراسیون کشتی از مطالبات سال قبل بود! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، رقم پرداختی کمیته ملی المپیک به ۴۶ فدراسیون به عنوان مرحله نخست تخصیص بودجه از محل اعتبارات سال جاری در حالی اعلام شد که لیست منتشره به هیچ عنوان به مذاق اهالی کشتی خوش نیامد. گوش شکسته‌های کشورمان معتقدند رقم پرداختی کمیته ملی المپیک به رشته‌های المپیکی با توجه به تعداد سهمیه‌ فدراسیون‌ها به هیچ عنوان عادلانه نیست و باعث گلایه آنها شده است.

طبق جدول مرحله نخست تخصیص بودجه کمیته ملی المپیک به فدراسیون ها، به عنوان مثال سهم تکواندو به عنوان یکی از رشته های المپیکی ۵۹۹ میلیون تومان و رشته وزنه‌برداری ۵۶۲ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. کشتی نیز با توجه به افتخارات و البته وسعت اقدامات تجهیز و آماده سازی آزاد و فرنگی کاران برای المپیک، سهم ۶۰۵ میلیون تومانی را به خود اختصاص داده است.

اهالی کشتی معتقدند تخصیص این بودجه با توجه به ۱۲ سهمیه کشتی آزاد و فرنگی در المپیک، در مقایسه با سهمیه‌های محدود وزنه برداری و تکواندو در این آوردگاه به هیچ عنوان منطقی و عادلانه نیست و متولیان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید با در نظر گرفتن تعداد سهمیه فدراسیون‌های المپیکی، بودجه را تقسیم و به حساب آنها واریز می کردند.

از سوئی دیگر گویا دو میلیارد تومانی هم که به تازگی تحت عنوان کمک مالی از سوی کمیته ملی المپیک به حساب فدراسیون کشتی واریز شده، در واقع از همان محل سه میلیارد تومان طلب سال گذشته فدراسیون کشتی از وزارت ورزش برداشت شده است. مبلغی که وزارت ورزش از  حساب مطالبات کشتی، برداشت و به حساب کمیته ملی المپیک واریز کرده تا این کمیته نیز همین مبلغ را به عنوان حمایت مالی به فدراسیون کشتی پرداخت کند! این موضوع در گفتگوی یکی از مسئولان کشتی با اقطاع نیوز مورد تایید قرار گرفت. 

گفته می‌شود پرداخت این دو میلیارد از سه میلیارد تومان طلب کشتی نیز مدتها از سوی ژاله فرامرزی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان بلاتکلیف مانده بوده که گویا با پیگیری های مستمر علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی، سرانجام  به عنوان حمایت مالی از طریق کمیته ملی المپیک پرداخت شده است!کمک مالی دو میلیاردی به فدراسیون کشتی از مطالبات سال قبل بود! – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.