قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کشف ۸ میلیاردی انواع روغن و فیلترهای خودرویی قاچاق و تقلبی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کشف ۸ میلیاردی انواع روغن و فیلترهای خودرویی قاچاق و تقلبی

به گزارش اقطاع نیوز مازندران، سرهنگ محمد محمدپور در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله با هرگونه اخلالگری در فرایند تولید و توزیع اقلام مصرفی جامعه، ماموران اداره اطلاعات و عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان با رصد و رهگیری دقیق اطلاعاتی خود موفق به شناسایی بنگاه تجاری توزیع و فروش انواع روغن و فیلتر خودروهای داخلی و لوکس خارجی در مکان کاملاً غیر قانونی تحت عنوان عاملیت فروش مجاز شدند.

وی ادامه داد: متهمان که دارای نمایندگی فروش خودرو در یکی از شهرستان های استان بود با معرفی خود به عنوان نماینده رسمی چند برند تولیدی فیلتر ایرانی و خارجی که تمامی محتویات انبار به صورت قاچاق و تقلبی بودند، اقدام به فروش و توزیع آنها در بازار بزرگ استان می کردند.  

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان مازندران تصریح کرد: کاراگاهان اداره اطلاعات و عملیات این پلیس پس از هماهنگی های قضائی با حضور کارشناسان اداره صمت استان، تعزیرات و مأموران اماکن فرماندهی انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به حضور مأموران، متهم اصلی به همراه عاملین فروش خود از بازگشائی انبار دپو اقلام قاچاق و تقلبی خودداری کردند که در نهایت با رعایت تمام موازین شرعی و همکاری مالک انبار دق الباب انجام شد.

سرهنگ محمدپور ارزش فیلترهای تقلبی و قاچاق خودرویی کشف شده از متهم را برابر نظر کارشناسان اداره صمت استان بالغ بر ۸ میلیارد ریال عنوان کرد و بیان داشت: اقلام مکشوفه شامل ۱۷۰۰ قلم کالای قاچاق و ۳ هزار و ۲۵۰ قلم کالای تقلبی با برندهای داخلی و خارجی بود که ضمن پلمب محل مورد نظر، تمامی اقلام به اموال تملیکی استان انتقال و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

وی هرگونه قاچاق و احتکار اقلام حساس و مورد نیاز جامعه را اخلال در نظام تولید و توزیع جامعه برشمرد و از شهروندان خواست: در صورت مواجهه با هرگونه گزارشات از تخلفات اقتصادی و یا شناسایی محتکران و قاچاقچیان کالاها و از جمله کالاهای سلامت محور، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکشف ۸ میلیاردی انواع روغن و فیلترهای خودرویی قاچاق و تقلبینمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + بیست =

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.