قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کشف ۵۰ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در استان مرکزی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کشف ۵۰ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کشف ۵۰ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، کامیار چهری گفت: یکی از برنامه ریزی های عملیاتی پلیس آگاهی در ارتقا کیفی مأموریت‌ها و توسعه خدمات رسانی، توجه ویژه به هوشمندسازی و بهره گیری از روش‌های علمی، تخصصی و آزمایشگاهی در کشف جرم است.

وی برخورد با سارقان و کشف اموال مسروقه را جزئی از برنامه‌های پلیس در این فرایند خواند و ادامه داد: با توجه به اینکه در برخی از موارد، وسایل نقلیه توقیف شده در عملیات‌های پلیس به علت‌های مختلف در تعیین اصالت با مشکل مواجه می‌شوند، بررسی تخصصی در این خصوص از سوی کارشناسان احراز اصالت وسایل نقلیه اداره تشخیص هویت و کشف علمی جرایم پلیس پیگیری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی افزود: از ابتدای سال تاکنون در بازدیدهای میدانی کارشناسان این اداره از پارکینگ‌ها، تعداد ۴۳ دستگاه موتورسیکلت و ۷ دستگاه خودرو مسروقه شناسایی و سیر مراحل قانونی تحویل وسایل نقلیه به مالکان آنها انجام شده است.

چهری بیان کرد: تعداد ۲۵ دستگاه از این وسایل نقلیه دارای سابقه سرقت از استان مرکزی و مابقی مربوط به استان‌های تهران، قم، البرز، لرستان و اصفهان بوده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در پایان گفت: طی پیگیری‌های پلیس در این خصوص این کشفیات تا کنون ۱۰ نفر سارق وسایل نقلیه نیز شناسایی و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده‌اند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکشف ۵۰ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در استان مرکزی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.