قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کشف ۲ هزار و ۴۰۰ کیلو مرغ احتکاری در کهریزک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کشف ۲ هزار و ۴۰۰ کیلو مرغ احتکاری در کهریزک

blank

امین بابایی روز شنبه با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی مرغ قطعه بندی شده، اظهار داشت: شب گذشته در جریان گشت مشترک دستگاه‌های نظارتی شهرستان ری که به صورت سرزده صورت گرفت در یک واحد کشتارگاهی ۲ هزار و ۴۰۰ کیلوگرم مرغ قطعه بندی شده کشف و ضبط شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و نیاز بازار با دستور دادستان شهرستان ری مرغ‌های قطعه بندی شده ابتدا وزن کشی و سپس در سردخانه کشتارگاه جمع‌آوری و پلمب شد.

بخشدار کهریزک خاطرنشان کرد: مسئول کشتارگاه خاطی پس از صورت جلسه تخلف طی به مراجع قضایی معرفی شد و مرغ‌های کشف شده نیز تا زمان صدور حکم در سردخانه نگهداری می‌شود.

بابایی یادآور شد: از آنجا که این روزها کمبود مرغ در بازار بسیار محسوس است، امیدواریم نیاز بازار با این گونه اقدامات اثرگذار در برخورد با محتکران و متخلفان به تعادل برسد.

وی همچنین گفت: بیش از ۹۰۰ کیلوگرم مرغ کشف شده دولتی در روستای گلحصار از توابع بخش کهریزک بین مردم منطقه با قیمت دولتی توزیع شد.

بخشدار کهریزک ادامه داد:  طی گشت مشترک بازرسی فرمانداری شهرستان ری، عوامل بخشداری کهریزک و عوامل دهیاری گلحصار، در طرح تشدید بازرسی با هدف کنترل بازار، مقادیری گوشت مرغ در یکی از فروشگاه‌های گلحصار کشف شد که فروشنده از عرضه کالا امتناع می کرد.

به گفته این مسئول، مرغ های کشف شده با نرخ دولتی خریداری شده بود که فروشنده آنها را مخفی کرده بود.

بابایی تاکید کرد: با دستور دادستان شهرستان ری، مرغ های کشف شده به قیمت مصوب دولتی و با نظارت دهیار گلحصار بین مردم منطقه توزیع شد.

بخش کهریزک از توابع شهرستان ری، از شمال به بهشت زهرا (س)، از غرب به اتوبان تهران قم، از شرق به باقر شهر و از جنوب به شهر حسن آباد فشافویه محصور و در فاصله ۱۳ کیلومتری شهرستان ری واقع شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکشف ۲ هزار و ۴۰۰ کیلو مرغ احتکاری در کهریزکنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.