قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کشف ۲ هزار قطعه مرغ قاچاق در بهار/ ۹ متهم در رزن دستگیر شدند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کشف ۲ هزار قطعه مرغ قاچاق در بهار/ ۹ متهم در رزن دستگیر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف ۲ هزار قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری گفت: مأموران پاسگاه انتظامی آبرومند شهرستان بهار با پایش محورهای مواصلاتی و اجرای ایست و بازرسی مقطعی موفق به کشف ۲ هزار قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز بهداشتی از یک دستگاه کامیون شدند.

وی با اشاره به اینکه ارزش مرغ‌های قاچاق کشف شده بر اساس نظر کارشناسان، ۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده، افزود: یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مراجع صالحه قضائی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار گفت: از شهروندان در خواست می‌شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک در رابطه با تردد کالای قاچاق با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند و پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص عملکرد پلیس از طریق سامانه ۱۹۷ در میان بگذارند.

دستگیری ۹ متهم در شهرستان رزن

فرمانده انتظامی شهرستان رزن از دستگیری ۹ توزیع کننده مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی زنگنه گفت: در راستای برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر، با انجام کار اطلاعاتی و مشارکت و همدلی مردم شهرستان رزن و هماهنگی دستگاه قضائی، در هفته گذشته طرح برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر در این شهرستان اجرا شد.

وی افزود: در همین راستا و با انجام کارهای دقیق اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، ۹ خرده فروش مواد مخدر در عملیات‌های جداگانه دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف شد.

سرهنگ زنگنه در پایان با اشاره به تحویل هر ۹ متهم به مرجع قضائی، خاطرنشان کرد: از تمام شهروندان درخواست می‌کنیم هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کشف ۲ هزار قطعه مرغ قاچاق در بهار/ ۹ متهم در رزن دستگیر شدند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۰:۱۶:۵۳

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.