قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کشف ۱۰ تن چوب قاچاق در شهرستان فامنین - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کشف ۲ تن چوب قاچاق و دستگیری ۱۶ سارق در تویسرکان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کشف ۲ تن چوب قاچاق و دستگیری ۱۶ سارق در تویسرکان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

سرهنگ محمد معصومی در گفتگو با اقطاع نیوز عنوان کرد: مأموران پاسگاه انتظامی سید شهاب شهرستان تویسرکان حین گشت زنی‌های هدفمند در حوزه استحفاظی به یک دستگاه نیسان مشکوک شده و آن را مورد بررسی قرار دادند

وی افزود: در بازرسی از این خودرو دو تن چوب قاچاق و فاقد مجوز کشف و دو متهم در این راستا با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با بیان اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش چوب‌های مکشوفه ۱۰۰ میلیون ریال برآورد شده است از دستگیری ۱۶ سارق طی یک هفته گذشته در این شهرستان نیز خبر داد.

معصومی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت در شهرستان تویسرکان، دستگیری سارقان با تشکیل تیم‌های عملیاتی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه این اقدام در اجرای طرح مبارزه با سرقت صورت گرفت، افزود: مأموران کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها و پلیس آگاهی شهرستان تویسرکان، ۱۶ سارق سابقه دار را در عملیات جداگانه در یک هفته گذشته شناسایی و آنها را دستگیر کردند.

سرهنگ معصومی بیان کرد: متهمان پس از تحقیقات فنی و پلیسی، به سرقت‌های مختلف از جمله سرقت منزل، مغازه، اماکن خصوصی، لوازم داخل خودرو، باغات کشاورزی و غیره اعتراف کردند و با بازسازی محل‌های سرقت توسط آنها، مقداری از وسایل مسروقه نیز کشف و تحویل مالباختگان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان با اشاره به اقدامات پیشگیرانه پلیس از شهروندان خواست با توجه کردن به هشدارهای پلیسی و استفاده از تجهیزات ایمنی ضد سرقت، هرگونه خبر و اطلاعی که از مجرمان یا زندانیان آزاد شده دارند را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.
 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکشف ۲ تن چوب قاچاق و دستگیری ۱۶ سارق در تویسرکان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.