قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کشف ۲۲۷کیلوگرم تریاک باهمکاری سربازان گمنام امام زمان(عج)درگلستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کشف ۲۲۷کیلوگرم تریاک باهمکاری سربازان گمنام امام زمان(عج)درگلستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کشف ۲۲۷کیلوگرم تریاک باهمکاری سربازان گمنام امام زمان(عج)درگلستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، سردار محمد سعید فاضل دادگر اظهارکرد: ماموران انتظامی رامیان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره اطلاعات استان و شهرستان، پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی فعالیت تعدادی از قاچاقچیان و سوداگران مرگ در یکی از روستاهای شهر خان ببین جهت جابه جایی مواد مخدر شدند.

وی افزود: با تشکیل تیم اطلاعاتی مشترک فی ما بین پلیس و اداره اطلاعات شهرستان، طی بررسی های تخصصی مشخص شد سه نفر از سوداگران مرگ قصد دارند با یک دستگاه پراید مواد افیونی را در سطح شهرستان جابه جا کنند که مراتب به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران، خودرو مورد نظر در یکی از محورهای روستایی شناسایی شد که متهمان به محض مشاهده پلیس اقدام به فرار کردند.

فاضل دادگر گفت: سرانجام با تلاش ماموران، متهمان که عرصه را بر خود تنگ دیدند از خودرو پیاده شده و با استفاده از شرایط جغرافیایی منطقه از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو مورد نظر ۱۰ بسته ۲۰ کیلویی و تعدادی بطری نوشابه حاوی تریاک جمعا به وزن تقریبی ۲۲۷ کیلوگرم تریاک با لفافه کشف و خودرو پراید به پارکینگ منتقل شد.

فاضل دادگر در پایان با اشاره به تلاش ماموران برای دستگیری قاچاقچیان مواد مخدرتاکیدکرد: پلیس، دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و قضائی در تعامل بایکدیگر قاطعانه و برابر قانون با سوداگران مرگ و مخلان امنیت جامعه برخورد قاطعانه خواهند داشت و اجازه فعالیت مجرمانه به این گونه افراد را در سطح استان نخواهد داد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکشف ۲۲۷کیلوگرم تریاک باهمکاری سربازان گمنام امام زمان(عج)درگلستان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.