قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کشف پرونده پولشویی ۹۴۰ میلیارد ریالی در خراسان شمالی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کشف پرونده پولشویی ۹۴۰ میلیارد ریالی در خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کشف پرونده پولشویی ۹۴۰ میلیارد ریالی در خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از پایگاه خبری سردار پلیس علیرضا مظاهری اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی و اعلام شکایت مبنی بر اینکه فردی بدون اطلاع وی اقدام به افتتاح حساب به نام او و اعضای خانواده‌اش کرده، بلافاصله موضوع در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان اقدامات اطلاعاتی و پلیسی خود را در این رابطه بدون فوت وقت آغاز کردند، گفت: با بررسی‌های انجام شده مشخص شد، فردی که اقدام به افتتاح حساب در یکی از بانک‌های شهر بجنورد به نام اعضای خانواده شاکی کرده، به مدارک هویتی آنان دسترسی داشته است.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با تلاش مستمر در این رابطه موفق شدند فرد موردنظر را شناسایی کنند، ادامه داد: با بررسی‌های انجام‌شده مشخص شد، متهم باهدف سودجویی و خریدوفروش سهام بیشتر از کارگزاری‌های بورسی اقدام به این کارکرده است.

مظاهری بابیان اینکه متهم بلافاصله در حین انجام فعالیت مجرمانه خود با رصد اطلاعاتی دقیقی که توسط کارآگاهان شکل‌گرفته بود، در منزلش دستگیر شد، تصریح کرد: این فرد تاکنون ۹۴۰ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال با سوءاستفاده از حساب بانکی شاکی و اعضای خانواده‌اش اقدام به پولشویی کرده بود.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، خاطرنشان کرد: شهروندان باید مراقب باشند تا مدارک هویتی خود را در اختیار افرادی که نمی‌شناسند قرار نداده و ضمن توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس، در صورت اطلاع از این‌گونه موارد بلافاصله موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکشف پرونده پولشویی ۹۴۰ میلیارد ریالی در خراسان شمالی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.