قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کسر ۷۰۰ هزار تومانی از حقوق دانشجویان برای کدام زیرساخت آموزش غیرحضوری است؟

کسر ۷۰۰ هزار تومانی از حقوق دانشجویان برای کدام زیرساخت آموزش غیرحضوری است؟ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کسر ۷۰۰ هزار تومانی از حقوق دانشجویان برای کدام زیرساخت آموزش غیرحضوری است؟

نیما فرهمندیان، دانشجوی دانشگاه فرهنگیان اصفهان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه اقطاع نیوز با اشاره به کسر حقوق دانشجومعلمان به دلایل مختلف، اظهار کرد: براساس مصوبه هیات امنای این دانشگاه، از حقوق دانشجومعلمان غیرخوابگاهی ۲۵ درصد و دانشجومعلمان خوابگاهی ۲۵ درصد کسر می‌شود.

فرهمندیان ادامه داد: با توجه به اینکه اکنون کلاس‌های حضوری برگزار نمی‌شود و دانشجویان در خوابگاه‌ها مستقر نیستند، از همه دانشجویان ۲۵ درصد کسر از حقوق صورت می‌گیرد.

این دانشجوی دانشگاه فرهنگیان اصفهان بیان کرد: با این حال به تازگی و براساس مصوبه شورای عالی این دانشگاه، از حقوق همه دانشجومعلمان ۷۰۰ هزار تومان برای تأمین زیرساخت اموزش مجازی کسر می‌شود.

وی توضیح داد: با اینکه برخی از استادان از سامانه LMS برای برگزاری این کلاس‌ها استفاده می‌کنند، اما برخی از اساتید کلاس‌های خود را در واتساپ برگزار می‌کنند و برخی دیگر نیز در این سامانه، صرفا فایل‌های درسی را بارگذاری می‌کنند؛ بنابراین کسر ازحقوق دانشجویان عملا در راستای تحصیل هزینه نمی‌شود.

فرهمندیان با بیان اینکه این کسر از حقوق برای ما دانشجویان بازدهی ندارد، تأکید کرد: به نظر می‌رسد که مسئولان در پایتخت نشسته اند و درباره مسائلی که از آن اطلاع درستی ندارند، تصمیم می‌گیرند.

وی توضیح داد: دانشگاه فرهنگیان با اینکه این هزینه‌ها را از دانشجویان تأمین می‌کند، اما حتی حمایتی از دانشجومعلمان مخترع و خلاق ندارد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکسر ۷۰۰ هزار تومانی از حقوق دانشجویان برای کدام زیرساخت آموزش غیرحضوری است؟نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.