قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کسب رتبه برتر توسط روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان

به گزارش اقطاع نیوز از استان زنجان؛ در دومین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور، روابط عمومی این شرکت در رقابت با ۱۳۰شرکت تابعه وزارت نیرو، رتبه نخست را کسب کرد.

به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، این جشنواره با حضور وزیرنیرو، هیات داوران جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی‌ها، مدیران عامل شرکت‌های توزیع استان‌ها، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق زنجان و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق کشور به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، لوح سپاس و تندیس برترین روابط عمومی صنعت آب و برق کشور به روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان  و شرکت آب منطقه ای زنجان اهدا شد.

در آئین اختتامیه دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق، وزیر نیرو با بیان این که ما مسئول تاب‌آوری و امید در جامعه هستیم، گفت: شرکت‌هایی موفق هستند که همه کار خود را کار روابط عمومی و ارتباط بی‌واسطه با مردم بدانند.

وزیر نیرو با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری دومین جشنواره روابط عمومی‌های صنعت آب و برق اعم از روابط عمومی وزارت نیرو، خانواده صنعت آب و برق و تبریک به روابط عمومی‌هایی که رتبه‌های ممتاز جشنواره را به‌دست آوردند، گفت: امید است با جدیت هر چه بیشتر در تحقق برنامه‌های سال پایانی دولت، همه برای مراقبت از حیثیت سازمانی دستگاه‌های خود تلاش کنیم.

وزیر نیرو همچنین با اشاره به مسئولیت مهم روابط‌عمومی‌ها، بر ارتباط با مردم، پاسخگو بودن و اهتمام بر توسعه این ارتباط تاکید کرد و گفت: ما مهمترین ابزار ارتباطی با مردم در سازمان دولت را در اختیار داریم و لازم است روش‌های خود را بهینه کرده و در شکل‌گیری جامعه پرامید و تاب‌آور، سهم و نقش عمده‌ای داشته باشیم.

علیرضا علیزاده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، فعالیت ها و تلاش های  شبانه روزی پرسنل حوزه روابط عمومی را حائز اهمیت دانست و ضمن تبریک به مناسبت کسب رتبه برتر روابط عمومی از رویا قزلباش مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت و تمامی پرسنل فعال در این حوزه تقدیر و تشکر کرد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکسب رتبه برتر توسط روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.