قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کسب دیپلم افتخار بخش نقاشی نمایشگاه «لیدیسه» توسط نوجوان همدانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کسب دیپلم افتخار بخش نقاشی نمایشگاه «لیدیسه» توسط نوجوان همدانی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کسب دیپلم افتخار بخش نقاشی نمایشگاه «لیدیسه» توسط نوجوان همدانی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایشگاه نقاشی هنرهای زیبا کودکان «لیدیسه» کشور چک در سال ۲۰۲۰ با موضوع «منظره و چشم انداز» در دو بخش نقاشی و عکس برگزار شد و از میان ۲۲ هزار و ۲۱۶ اثر رسیده از ۷۸ کشور دنیا شش عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون برگزیده شدند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ۱۹۱ اثر نقاشی و ۱۵۰ قطعه عکس چهل و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا کودکان «لیدیسه» کشور چک ارسال کرد.

بر همین اساس «علی اشرفی‌متقی» عضو ۱۱ ساله مرکز کانون شیرین‌سو در همدان و «ملیسا رضوی» ۹ ساله از مرکز ۲۱ کانون تهران دیپلم افتخار بخش نقاشی و «اعظم عظیمی» ۱۶ ساله از نهبندان خراسان جنوبی و «شادی اسماعیل‌نیا» ۱۶ ساله از تهران نیز دیپلم افتخار بخش عکس را از آن خود کردند.

«راتین اعتقاد» ۸ ساله عضو مرکز کانون بهبهان در استان خوزستان و «مهتا عابد» ۱۳ ساله از مرکز ۱۶ کانون تهران به ترتیب در بخش نقاشی و عکس نشان رز لیدیسه را دریافت کردند.

هم چنین قرار است در آئینی این جوایز از سوی سفیر چک در تهران به برندگان اهدا شود.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکسب دیپلم افتخار بخش نقاشی نمایشگاه «لیدیسه» توسط نوجوان همدانی – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.