قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کرونا ۱۸۳ نفر دیگر را در جنوب غرب خوزستان به خود مبتلا کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کرونا ۱۸۳ نفر دیگر را در جنوب غرب خوزستان به خود مبتلا کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

blank

به گزارش اقطاع نیوز، شکرالله سلمان زاده عصر امروز شنبه در خصوص آخرین وضعیت کرونایی در جنوب غرب خوزستان اظهار کرد: ۳۵۹ تست کرونایی در شبانه‌روز گذشته گرفته شد که ۱۸۳ مورد (آبادان ۸۴ نفر، خرمشهر ۷۳ نفر و شادگان ۲۶ نفر) آن به کووید -۱۹ مبتلا شده بودند.

وی، از درمان سرپایی ۱۵۸ نفر (آبادان ۷۱ نفر، خرمشهر ۶۴ نفر و شادگان ۲۳ نفر) خبر داد و بیان کرد: در روز گذشته نیز ۳۵ نفر بستری و ۵۴ نفر نیز بهبود و از بیمارستان مرخص شدند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه پنج نفر (سه نفر آبادان، یک نفر خرمشهر و یک نفر در شادگان) در شبانه‌روز گذشته جان خود را از دست دادند، گفت: در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان ۲۱۱ نفر است.

بنا به گفته سلمان زاده، تعداد کل موارد مثبت در مجموعه دانشکده علوم پزشکی آبادان از ابتدای اپیدمی تاکنون ۲۰ هزار و ۱۵۱ نفر است.

وی تصریح کرد: از این تعداد، ۹ هزار و ۲۰۵ نفر از آبادان، پنج هزار و ۶۱۱ نفر از خرمشهر و پنج هزار و ۳۳۵ نفر از شادگان گزارش شده است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: در این مدت نیز ۶۸۵ نفر فوت کرده‌اند که ۳۴۹ نفر از آبادان، ۲۳۰ نفر از خرمشهر و ۱۰۶ نفر از شادگان بوده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکرونا ۱۸۳ نفر دیگر را در جنوب غرب خوزستان به خود مبتلا کرد – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.