قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کرونا در آذربایجان غربی رکورد زد/ابتلای ۴۳۸نفر در ۲۴ ساعت گذشته – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کرونا در آذربایجان غربی رکورد زد/ابتلای ۴۳۸نفر در ۲۴ ساعت گذشته – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

جواد آقازاده در خصوص آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا در استان در گفتگو با اقطاع نیوز افزود: از این میزان حدود ۶۰ نفر در مراکز درمانی استان بستری شدند که افزایش قابل توجهی در مقایسه با روزها و هفته‌های گذشته دارد.

وی با اشاره به اینکه تعداد بستری شدگان سندرم حاد تنفسی در آذربایجان غربی با اندکی کاهش نسبت به روز گذشته به ۴۶۸ نفر رسیده، تصریح کرد: از این تعداد ۲۴۰ نفر مشکوک و ۲۲۸ نفر نیز مبتلا هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان‌غربی خاطرنشان کرد: همچنین طبق آخرین آمار، ۱۲۷ نفر در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری و ۳۰ نفر از آنان به ونتیلاتور متصل هستند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت شهرستان‌های خوی و سلماس در شمال و میاندوآب، نقده و بوکان در جنوب آذربایجان غربی نارنجی است، افزود: نارنجی شدن وضعیت این شهرستان‌ها در شمال و جنوب استان نشان دهنده کاهش رعایت توصیه‌های بهداشتی توسط شهروندان است.

آقازاده اضافه کرد: وضعیت شهرستان‌های پلدشت و چالدران در شمال استان نیز آبی بوده که امیدواریم با رعایت توصیه‌های بهداشتی در این ۲ شهرستان، شاهد حرکت آن‌ها به سمت زرد نباشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی ادامه داد: ارومیه به همراه شهرستان‌های مهاباد، پیرانشهر، سردشت، تکاب، شاهین دژ، اشنویه، چایپاره، شوط و ماکو نیز وضعیت زرد دارند، ولی وضعیت آن‌ها بسیار شکننده بوده و با کمی سهل انگاری احتمال حرکت به سمت وضع نارنجی را دارند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکرونا در آذربایجان غربی رکورد زد/ابتلای ۴۳۸نفر در ۲۴ ساعت گذشته – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.