قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کرونا جان ۶۶۸ نفر را در استان سمنان گرفت/کاهش آمار با همراهی مردم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کرونا جان ۶۶۸ نفر را در استان سمنان گرفت/کاهش آمار با همراهی مردم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، از ابتدای اسفند ماه ۹۸ و با شیوع بیماری کرونا در سطح استان سمنان تا نخستین روز آبان ماه ۹۹، ۱۶ هزار و ۸۱۶ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در سطح شهرهای زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود به ثبت رسیده است.

آمارها نشان می‌دهد هم اکنون نیمی از شهرستان‌های استان سمنان در وضعیت قرمز و نیم دیگر در شرایط نارنجی به سر می‌برند.

طبق آخرین آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان از ابتدای اسفند ماه تا نخستین روز آبان ماه سال جاری، ۱۲ هزار و ۳۹۹ مورد ابتلای به کرونا در شهرهای زیر مجموعه این دانشگاه یعنی سمنان، دامغانی، مهدی‌شهر، سرخه، گرمسار، ایوان کی و آرادان و… به ثبت رسیده است.

سهم شاهرود و میامی که شهرستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود هستند نیز از ابتلای کرونای قطعی چهار هزار و ۴۱۷ نفر و از مراجعه با علائم حاد تنفسی شامل بستری و غیر بستری بیش از ۱۰ هزار نفر گزارش شده است همچنین در شهرهای زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان دو هزار و ۸۵۷ نفر و در شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود دو هزار و ۷۷۴ نفر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده‌اند.

آمارها تا نخستین روز آبان ماه نشان می‌دهد در سطح استان سمنان ۶۶۸ نفر به دلیل کرونای قطعی درگذشته‌اند که سهم شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان ۵۰۲ نفر و شاهرود ۱۸۶ نفر است. در این بازه زمانی همچنین پنج هزار و ۶۳۱ نفر نیز پس از بستری در بیمارستان و مداوا، مرخص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت منتهی به نخستین روز آبان ماه ۹۹ نیز در سطح استان سمنان شاهد فوت پنج نفر بودیم که سهم دانشگاه علوم پزشکی سمنان دو نفر و سهم دانشگاه علوم پزشکی شاهرود سه نفر بوده است و این نشان می‌دهد که کرونا همچنان در سطح استان سمنان قربانی می‌گیرد.

در همین بازه زمانی ۲۲۹ ابتلای قطعی به کرونا در سطح استان به ثبت رسیده که سهم شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان ۱۸۹ نفر و شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ۴۰ نفر بوده است همچنین ۴۶۴ نفر شامل ۲۶۹ نفر در سمنان و ۱۹۵ نفر در شاهرود به دلیل کرونا در بیمارستان‌ها بستری شده‌اند که آمار بسیار بالایی از ابتدای اسفند ماه ۹۸ تا کنون است و نشان می‌دهد کرونا بی‌محابا در حال گرفتن قربانی است.

دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان و شاهرود مردم را به حضور در خانه، عدم حضور در تجمعات و مهمانی‌ها، عدم تردد بی‌مورد در شهرها و استفاده از ماسک و لوازم حفاظت شخصی فرا می‌خوانند و در سراسر استان محدودیت‌های شدید برقرار است تا شاهد کاهش آمار کرونا باشیم.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکرونا جان ۶۶۸ نفر را در استان سمنان گرفت/کاهش آمار با همراهی مردم – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.