قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کتابی استثنایی با قیمت ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو/ عکس

کتابی استثنایی با قیمت ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو/ عکس – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کتابی استثنایی با قیمت ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو/ عکس

اقطاع نیوز :

تقریباً ۴۰۰ سال پس از آنکه آگوستوس جوان سعی کرد و موفق به خرید خارق العاده کتاب «Das Große Stammbuch» (کتاب دوستی) با امضا و نقاشی برخی از قدرتمندترین شخصیت های قرن ۱۷ اروپا برای کتابخانه ای که داشت در «وولفن باتل» (Wolfenbüttel)، آلمان می ساخت، نشد، بالاخره امروز روی قفسه های همان کتابخانه جای گرفت.

این کتاب استثنایی حاوی امضاها و نقاشی هایی از چهره های اروپایی از جمله «Cosimo De ‘Medici» (کازیمو دی جیوانی د مدیچی)، «رودولف دوم» امپراتور روم مقدس و «کریستین چهارم»، پادشاه دانمارک و نروژ است.

در این کتاب هر یک از آن افراد سرشناس به یک هنرمند سفارش می داد نقاشی همراه با امضاهای خود خلق کرده و در کتاب دوستی ثبت کند. حدود ۱۰۰ نقاشی در این کتاب وجود دارد که بیش از ۵۰ سال تدوینش به طول انجامید.

اینچنین تصور می شد که این کتاب گم شده است تا اینکه در حراجی لندن در سال ۱۹۳۱ دوباره ظاهر شد.

۳۷۳ سال پس از آنکه دوک آگوست نخستین تلاش خود را برای خرید آن انجام داد، سرانجام پس از آن که سال گذشته برای فروش خصوصی به حراجی «ساته بیز» (Sotheby’s) عرضه شد،کتاب راه خود را به قفسه های کتابخانه «هرتزوگ آگوست بیبلیوتک» (Herzog August Bibliothek) باز کرد.

محققان در خانه حراجی «ساته بیز» (Sotheby’s) ارتباط آن با کتابخانه را کشف کردند و یک فروش خصوصی را با قیمت حدود ۲.۸ میلیون یورو (۲.۵ میلیون پوند) ترتیب دادند.آرشیو آفناب نیوز | سرویس خبری اقطاع نیوزکتابی استثنایی با قیمت ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو/ عکسنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.