قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کاهش 50 درصدی درآمد موقوفات و امامزادگان در خور و بیابانک

کاهش ۵۰ درصدی درآمد موقوفات و امامزادگان در خور و بیابانک – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کاهش ۵۰ درصدی درآمد موقوفات و امامزادگان در خور و بیابانک

به گزارش اقطاع نیوز اصفهان، مجتبی بابایی با اشاره به کاهش ۵۰ درصدی درآمد امامزادگان و موقوفات شهرستان خور و بیابانک گفت: این امر اجرای برنامه‌های عمرانی در بقاع را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

 وی با بیان اینکه شیوع کرونا بسیاری از اقدامات اوقاف را تحت تاثیر قرار داده است، اظهار داشت: در این زمینه اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی در خور و بیابانک بیش از ۵۰ درصد کاهش یافته است.

این مقام مسئول با بیان اینکه اجرای عملیات عمرانی در امامزادگان نایین تنها به تعمیر برخی از اماکن ختم شده است، اضافه کرد: در این راستا نیز از ابتدای سال جاری تاکنون  ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی در خصوص اجرای امینانه نیات واقفان شهرستان خور و بیابانک در سال جاری نیز ابراز داشت: تاکنون ۷۸۰ میلیون ریال در این زمینه در این شهرستان هزینه شده است.

بابایی در خصوص صدور اسناد مالکیت برای موقوفات شهرستان خور و بیابانک نیز اضافه کرد: در این زمینه نیز دو سند جدید برای موقوفات کشاورزی در شهرستان دریافت شده است و دو فقره سند تبدیل دفترچه‌ای به تک برگی نیز داشتیم.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خور و بیابانک همچنین با اشاره به ثبت یک وقف جدید در شهرستان خور و بیابانک گفت: موقوفه عباسعلی رحمانی شامل سه دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان یک باب منزل مسکونی در شهر فرخی مساحت ۵۳۱ متر و به ارزش ریالی ۲۵۰ میلیون تومان هزینه‌های ضروری مسجد امیرالمومنین (ع) فرخی در سال جاری به ثبت رسیده است.

 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکاهش ۵۰ درصدی درآمد موقوفات و امامزادگان در خور و بیابانکنمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.