قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان تهران/پایتخت زمستانی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان تهران/پایتخت زمستانی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

مجتبی جلالی در گفتگو با اقطاع نیوز، از به پایان رسیدن بهمن ماه با بارش باران خبر داد و اظهار داشت: بهترین شانس بارشِ باران در تهران پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه خواهد بود.

جلالی با اشاره به اینکه از امشب سه شنبه ۲۸ تا چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه امواجی که از ارتفاعات شمالی عبور می‌کنند، احتمال ایجاد رگبارهای محلی و نقطه‌ای در شهر تهران با باران را دارند گفت: شدت و حجم بیشتر ریزش‌ها، روز پنجشنبه بر روی نوار شمالی استان واقع می‌شوند و سایر نقاط استان ممکن است پنجشنبه رگبار خفیف و پراکنده باران را داشته باشند.

وی با بیان اینکه برای روز پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه نفوذ نصف و نیمه جبهه سرد، دمای بیشینه را به حالت پاییزی و ارتفاعات را به حالت زمستانی باز گرداند افزود: جمعه یکم اسفندماه، نفوذ کامل جبهه سرد، حال و هوایِ زمستانی به اغلب مناطق می‌دهد و دشت‌های جنوبی استان در طول روز پاییزی می‌شوند.

مدیر کل هواشناسی استان تهران از پیش بینیِ افتِ ۸ تا ۱۰ درجه‌ای دما برای استان تهران در مناطق مختلف خبر داد و عنوان داشت: این کاهش دمایی برای ارتفاعات شاید قدری بیشتر نمود پیدا کند و در نتیجه این افت دما، شنبه و یکشنبه هوایِ سرد همچنان پابرجا خواهد بود.

جلالی بیان داشت: در ارتفاعات شمالی استان، از جمعه یکم تا دوشنبه چهارم اسفندماه، امکان یخبندان ضعیف تا متوسط وجود دارد لذا صاحبان مشاغل حساس از جمله باغداران، برای جلوگیری از سرمازدگی محصولات، اقدامات لازم را انجام دهند.

وی اظهار داشت: آسمان تهران، برای امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه صاف تا قسمتی ابری، گاهی نیمه ابری، بعد از ظهر با وزش باد همراه خواهد بود و حداکثر دما ۲۰ درجه سانتی گراد و حداقل دما ۱۲ درجه سانتی گراد پیش بینی شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکاهش ۸ تا ۱۰ درجه ای دمای هوای استان تهران/پایتخت زمستانی می شود – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.