قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
لزوم بررسی تصرف ها و تغییر کاربری های دماوند توسط دستگاه قضا - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کاهش ۷۶درصدی بستری‌های کرونا در دماوند/بازگشایی مدارس عجولانه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کاهش ۷۶درصدی بستری‌های کرونا در دماوند/بازگشایی مدارس عجولانه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، مهدی حیدری عصر چهارشنبه در نشست مدیریت بیماری کرونای دماوند که با حضور اعضای ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان، در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد اظهار داشت: زحمات مسئولان و کادر درمان در دوران کرونا قابل تحسین است.

حیدری افزود: با اجرای طرح شهید سلیمانی از درب منازل، افراد بیمار شناسایی شده و تحت مراقبت خانگی قرار می‌گیرند و این اقدامات باعث شد که در کنار محدودیت‌های تردد، کشور در شرایط خوبی قرار گیرد.

فرماندار دماوند بیان داشت: با وجود اینکه دماوند بار شهرهای همسایه را نیز به دوش می‌کشد، خوشبختانه شرایط خوبی داریم که مرهون تلاش مسئولان و مردم است.

وی گفت: در حال حاضر با کاهش تقریبی ۷۶ درصدی مراجعات و بستری‌ها در بیمارستان سوم شعبان مواجه هستیم و در صورت اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی، شرایط بهتری را تجربه خواهیم کرد.

حیدری در خصوص تسهیلات پرداخت شده به افراد آسیب دیده ناشی از کرونا عنوان داشت: بالغ بر ۱۲۲ مورد تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده در حال حاضر همه ظرفیت‌های موجود در کنار یکدیگر قرار دارند، اما ساده‌انگاری در این شرایط تهدید بزرگی خواهد بود و امیدواریم که با اجرای محدودیت‌ها بتوانیم سیاست‌گذاری‌ها را تا زمان تزریق واکسن کرونا اجرا کرده و در ماه‌های آینده ضمن تثبیت وضعیت فعلی، شرایط بهتری را تجربه کنیم.

فرماندار دماوند افزود: تریبون‌های فرهنگی باید فعال بوده و با استفاده از راهکارهای تبلیغاتی، نشان دهیم که کرونا همچنان وجود دارد.

وی در خصوص آغاز فعالیت مدارس نیز اظهار داشت: نگرانی شبکه بهداشت و درمان در این زمینه به معنای مخالفت بین دو دستگاه اجرایی نیست، بلکه تنها نگاه کارشناسانه خود را بیان می‌کند و به نظر می‌رسد که آغاز به کار مدارس قدری عجولانه بوده و در شرایطی این تصمیم اتخاذ شده که با وجود کاهش آمار بستری‌ها، سن ابتلاء به بیماری نیز کاهش یافته است و به این منظور از مجموعه آموزش و پرورش انتظار داریم که پخته‌تر و حساس‌تر عمل کند.


 آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکاهش ۷۶درصدی بستری‌های کرونا در دماوند/بازگشایی مدارس عجولانه است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.