قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کاهش ۱۰ الی ۱۵ درصدی قیمت مسکن در کرمانشاه - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کاهش ۱۰ الی ۱۵ درصدی قیمت مسکن در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کاهش ۱۰ الی ۱۵ درصدی قیمت مسکن در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

بابک مرادی صبح امروز در گفتگو با اقطاع نیوز اظهار کرد: در چند ماهه اخیر به دلیل کاهش تقاضا در بازار، شاهد رکود قیمت مسکن در شهرستان کرمانشاه بوده‌ایم که این رکود همچنان ادامه دارد.

وی با اشاره به کاهش ۱۰ الی ۱۵ درصدی قیمت مسکن نسبت به خرداد ماه سال جاری، افزود: در برخی موارد به دلیل نبود خریدار و فوری بودن فروش املاک و مستغلات با تفاهم خریدار و فروشنده، املاک ۱۰ الی ۱۵ درصد زیر قیمت به فروش می‌روند.

رئیس اتحادیه مشاورین املاک کرمانشاه گفت: هم اکنون ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مشاور املاک در شهرستان کرمانشاه وجود داشته که حدود یک هزار و ۷۰۰ واحد آن در حاشیه‌های شهر کرمانشاه مستقر هستند.

احتمال افزایش قیمت مسکن در شب عید کم است

مرادی با بیان اینکه احتمال افزایش قیمت مسکن در شب عید کم است، تصریح کرد: احتمال رونق در بازار خرید و فروش ملک محتمل بوده اما افزایش قیمت بعید به نظر می‌رسد.

وی ادامه داد: افزایش قیمت مسکن با افزایش قیمت مصالح ساختمانی رابطه‌ی مستقیم داشته که با توجه به وضعیت حاکم بر بازار خرید و فروش ابزارآلات و مصالح ساختمانی احتمالاً هر ۲ کاهش پیدا می‌کند.

رئیس اتحادیه مشاورین املاک شهرستان کرمانشاه با اشاره به همکاری با دادگستری استان، افزود: به منظور افزایش آگاهی و کاهش مراجعات به دادگستری به دلیل ناقص بودن قراردادهای مربوط به فروش املاک، معرفی مشاورین حقوقی به خریداران و فروشندگان تاکنون در محله‌های مرفه نشین شهر کرمانشاه انجام شده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکاهش ۱۰ الی ۱۵ درصدی قیمت مسکن در کرمانشاه – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.