قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

کاهش ورودی مسافر به هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰ – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کاهش ورودی مسافر به هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰

به گزارش اقطاع نیوز هرمزگان، فریدون همتی استاندار هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، با بیان اینکه طی بازه زمانی ۲۷اسفندماه ۹۹ تا پنجم فروردین ماه سال جاری، بیش از ۶۰۰ هزار نفر وارد استان شده اند، گفت: طی این مدت بیش از ۲ هزار تست کووید از مسافران ورودی گرفته شد که تست هفت نفر از این افراد مثبت اعلام شد و تدابیر لازم در خصوص قرنطینه این افراد اندیشیده شد.

وی افزود: ورود مسافر به استان در همسنجی با مدت زمان مشابه در سال ۹۹،  ۱۵درصد افزایش و در همسنجی با سال ۹۸، ۸۵ درصد کاهش یافته است.

استاندار هرمزگان، ضمن قدردانی از همراهی قابل قبول مردم در مدیریت بیماری کرونا ، تصریح کرد: درآمد حدود ۳۷درصد کسبه استان از آغاز شیوع کرونا تا کنون به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و تصمیماتی ستاد ملی و استانی باید به گونه ای باشد که در کنار بخش سلامت، معیشت مردم دچار خلل نشود.

همتی بیان کرد: برخی نواقص وجود دارد اما نباید اتفاقات خوبی که در زمینه مدیریت بیماری کرونا با همراهی مردم رخ داده است نادیده گرفته شود.

وی اظهارامیدواری کرد با تدوام شرایط مناسب فعلی، هرمزگان در هفته دوم تعطیلات نیز شرایط خوبی داشته باشد.

استاندار هرمزگان همچنین با اشاره به تداوم فعالیت های عمرانی در ایام تعطیلات نوروز ، گفت: عملیات اجرایی بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس که یکی از پروژه های شاخص استان به شمار می رود با روند مطلوبی در حال انجام است و در تعطیلات نوروز هیچ یک از فعالیت های عمرانی و تولیدی متوقف نشده است.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکاهش ورودی مسافر به هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰نمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.