قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
مراکز جامع درمان و بازتوانی اعتیاد در کشور ایجاد می شود - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کاهش سن اعتیاد در ایلام/نرخ اعتیاد در استان ۱.۹ درصد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کاهش سن اعتیاد در ایلام/نرخ اعتیاد در استان ۱.۹ درصد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوذری عصر دوشنبه در چهارمین نشست کمیته تخصصی توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام اظهار کرد: استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در مبارزه با مواد مخدر بسیار موثر است.

وی عملکرد سازمان‌های مردم نهاد را در دو مبحث سیل و کرونا موفق دانست و تصریح کرد: از این تجربیات سمن‌ها می‌توان در حوزه مبارزه با مواد مخدر نیز استفاده کرد.

معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: برنامه‌ریزی برای ورود سمن‌ها به مناطق محروم خصوصاً شهرستان هلیلان صورت گرفته که با محرومیت زدایی و کاهش آسیب‌های اجتماعی همراه می‌شود.

وی با اشاره به نرخ اعتیاد در استان گفت: استان ایلام با نرخ اعتیاد ۱.۹ درصد رتبه ۲۷ کشور را دارا است.

نوذری تصریح کرد: مشکل اصلی ما در این حوزه کاهش سن اعتیاد در استان است که باعث ایجاد آسیب‌های اجتماعی در خانواده‌ها می‌شود که این امر ضرورت برنامه ریزی لازم برای کاهش این آسیب‌ها ایجاد می‌کند.

در این نشست از خانواده شهدای مبارزه با مواد مخدر و فعالین این عرصه تقدیر و تشکر به عمل آمد.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکاهش سن اعتیاد در ایلام/نرخ اعتیاد در استان ۱.۹ درصد است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.