قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
کاهش جمعیت زندانیان اولویت دادگستری شاهرود در سال ۹۹ است - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کاهش جمعیت زندانیان اولویت دادگستری شاهرود در سال ۹۹ است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کاهش جمعیت زندانیان اولویت دادگستری شاهرود در سال ۹۹ است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، ولی الله اسماعیلیان شامگاه یکشنبه در هفتمین روز از هفته قوه قضائیه و در نشست قضات محاکم قضائی شاهرود با فرماندار و امام جمعه این شهر به میزبانی دادگستری با بیان اینکه اولویت‌هایی توسط دستگاه قضا پیگیری می‌شود که باید به آن دست یابیم، بیان کرد: یکی از این اولویت‌ها کاهش جمعیت زندانیان است.

وی با بیان اینکه استفاده از مجازات‌های جایگزین حبس از جمله مسائلی است که به کاهش جمعیت زندان‌ها منجر می‌شود، افزود: باید به فرهنگ سازی توجه داشت تا افراد اصلاً وارد زندان نشوند که بخواهیم آن‌ها را بیرون بیاوریم.

رئیس دادگستری شاهرود ارتقا و اصلاح و تعمیر ابنیه و فضای فیزیکی دادگستری را از اقدامات دستگاه قضای، در سال قبل و امسال دانست و تصریح کرد: کاهش میانگین زمان رسیدگی به پرونده‌ها، افتتاح دفتر مشاوره خانواده شورای حل اختلاف و اختصاص یک شعبه به پرونده واحدهای تولیدی از جمله مهمترین اقدامات دستگاه قضائی در یک سال اخیر بوده است.

حجت‌الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود نیز در سخنانی کوتاه شناساندن ویژگی‌های شخصیتی شهید بهشتی شامل سعه‌صدر و در نظر گرفتن رضایت خداوند در همه امور ایمان و تدین و… را الزامی دانست و گفت: علی‌رغم اینکه این شهید به عنوان معمار قوه قضائیه نقش برجسته‌ای در انقلاب ایفا کرد اما برخی نامهربانی‌ها نتوانست خللی در عزم او برای خدمت به مردم ایجاد کند.

ناندر فخری فرماندار شاهرود نیز در این نشست با بیان اینکه حضور نمایندگان دادگستری در کمیسیون‌های مختلف، حضوری پررنگ و اثر گذار است، بیان کرد: نظر مشورتی و کارشناسی این افراد همیشه مورد استفاده خواهد بود.

به گزارش اقطاع نیوز، مشکل آب شرب شهرستان و مشکلات شهرک پردیس از جمله مسائلی بود که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. شهرک پردیس بیشترین مورد ساخت و ساز غیر مجاز و زمین خواری را داشته است.کاهش جمعیت زندانیان اولویت دادگستری شاهرود در سال ۹۹ است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.