قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
برنامه های دهه اول محرم در گلستان با آراستگی و انسجام برگزار شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کانون فرهنگی بهترین فرصت برای کار تشکیلاتی ورشد خلاقیت جوانان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان


کانون فرهنگی بهترین فرصت برای کار تشکیلاتی ورشد خلاقیت جوانان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد در گفتگو با اقطاع نیوز اظهارکرد: کانون های فرهنگی تبلیغی از روز یک شنبه ۲۷ مهر ماه به مدت پنج روز در گلستان برای انتخابات کانون ها می توانند ثبت نام کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: همه علاقمندان و همچنین هیئات مذهبی، امامان روستا، شهری، پایگاه های فرهنگی و اجتماعی و مراکز و موسسات قرآنی علاقمند دعوت می شود تا نسبت به دریافت این مجوزی فوری اقدام کنند.

وی در ادامه در خصوص هدف از تشکیل و راه اندازی این کانون ها گفت: توسعه دامنه تشکل های دینی استان و بسترسازی جهت ایجاد کار تشکیلاتی برای افراد علاقمند در حوزه های فرهنگی و تبلیغی از اهداف این کانون ها است.

ولی نژاد ادامه داد: کانون های فرهنگی بهترین فرصت برای خلاقیت و فعالیت های فرهنگی برای اقشار مختلف مجموعه خوش ذوق استان بوده و در این ساختار می توانند به رقابتی سالم در حوزه کارکردهای فعالیت های فرهنگی داشته باشند.

وی با بیان اینکه کارکرد کانون های فرهنگی گسترده است و مانند دیگر تشکل ها محدود به یک یا دو عملکرد نیست، اضافه کرد: کانون های فرهنگی بهترین فرصت جهت کار تشکیلاتی برای بزرگان، جوانان و شخصیت ها هستند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان در ادامه با بیان این جمله که کارکرد کانون ها وسیع تر و گسترده تر از دیگر تشکل هاست، افزود: کانون های فرهنگی می توانند ده ها برنامه و کارهای اجرایی و اجتماعی را عملیاتی کنند.

وی با اشاره به رسالت کانون های فرهنگی در گام دوم انقلاب تصریح کرد: نقش این کانون ها در گام دوم بسیار خطیر است و با ایفای نقش اجتماعی، فرهنگی، دینی و حمایتی خدمات موثرتری برای اقشار جامعه اعم از کودک، نوجوان و بزرگسال خواهند دارند.

ولی نژاد در پایان از برگزاری انتخابات استانی کانون مداحان در سوم آبان ماه ۱۳۹۹ به صورت همایش یک روزه در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان خبر داد و افزود: همه کانون های فرهنگی که تا آخر هفته راه اندازی شوند می توانند در این انتخابات شرکت کنند.آرشیو استانی سرویس خبری اقطاع نیوزکانون فرهنگی بهترین فرصت برای کار تشکیلاتی ورشد خلاقیت جوانان است – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهاننمایش در سایت منبع

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.