قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری
ضرورت چاره‌اندیشی برای رفع مشکل تورم در لرستان - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

کالاهای لرستان تنها از طریق گمرک استان صادر شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان

به گزارش اقطاع نیوز، اسد عبدالهی امروز یکشنبه در اولین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی لرستان با اشاره به بررسی وضعیت توسعه صادرات غیرنفتی استان، گفت: علیرغم شرایط تحریم، بیماری کرونا و تأثیر آن بر اقتصاد، شاهد تغییرات مثبت در استان بوده ایم و آمادگی ساختار استان برای گرایش به تولیدات صادرات محور وجود دارد.

وی، اظهار داشت: صادرات غیرنفتی استان در سال گذشته با رشد همراه بود که با اقدامات انجام شده از ۳۵ بازار هدف خارجی به رقم ۴۶ کشور رسیده ایم.

معاون استاندار لرستان با اعلام اینکه واردات استان بیشتر در زمینه مواد اولیه، ماشین آلات و ادوات مربوط به آنها بوده است، بیان کرد: صادرات غیرنفتی لرستان در حوزه‌های صنعتی، پتروشیمی و تولیدات کشاورزی است که با توجه به مرغوبیت بالای محصولات کشاورزی، لزوم اهمیت به این حوزه بیشتر ضرورت دارد.

عبدالهی، تصریح کرد: برند سازی و بسته بندی کالاهای تولیدی از نکات مهم در صادرات است که به دنبال راهکارهایی جهت افزایش صادرات محصولات تولیدی در داخل و با نام لرستان هستیم.

وی، خاطرنشان کرد: گمرک استان نقش بسزایی در امر صادرات محصولات با نام لرستان مانند فرش و سایر برندهای تولید داخل را دارد که با پیگیری‌های انجام شده از این پس کالاهای تولید داخل استان صرفاً از طریق گمرک لرستان صادر خواهند شد.

کالاهای لرستان تنها از طریق گمرک استان صادر شوند – اقطاع نیوز | اخبار ایران و جهان:۲۰۲۰-۰۵-۳۱ ۱۶:۵۷:۱۰

لينک کوتاه :

blank
blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.